Cik ilgi Tu vēl cietīsi: no sāpēm, no slimībām, nelaimēm, neveiksmēm?

Cik ilgi Tu dzīvosi tā, ka pietiks tikai pašam nepieciešamākajam?

Kad pienāks zelta laiki, kad Tu dzīvosi veselībā, labklājībā un pārpilnībā?

Un kāpēc Tu joprojām vēl neesi atrisinājusi savas problēmas? Un kāpēc rodas arvien jaunas?

Bet ko Tu teiktu, ja Tu varētu atrisināt visas savas problēmas uzreiz?

Tas ir iespējams! Un tas var notikt jau šogad semināru ciklā, kur Tu varēsi iegūt neparastu “instrumentu”, kas atrisinās Tavas problēmas jebkurā dzīves jomā. Kā tas iespējams?

 Redzi! Parasti Tu mēģini atrisināt savas problēmas pie dažādiem speciālistiem: ja kaut kas nav kārtībā ar veselību, Tu griezies pie ārsta vai dziednieka. Ja ir saskarsmes problēmas: stress, pārdzīvojumi – Tu apmeklē psihologu vai psihoterapeitu. Ja neiet biznesā, Tu meklē marketologu, juristu, ekonomistu.

Dažādas nozares, dažādi speciālisti. Un cik daudz līdzekļu Tu jau ieguldīji?

Bet tagad iedomājies, ka Tu vari iegūt vienotu metodiku, daudzfunkcionālu “instrumentu”, kuru Tu pielietosi visiem dzīves gadījumiem. Šo instrumentu pārvaldīsi tikai Tu, nevis kādi citi speciālisti. Turklāt šis instruments Tev būs pa rokai, kad vien tas būs nepieciešams.

Iedomājies daudzfunkcionālu virtuves kombainu – instrumentu ar dažādiem uzgaļiem. Tad, lūk! Mūsu metodika, mūsu pieeja ir kā tāds vienots instruments, kuram ir dažādi uzgaļi. Šie mūsu instrumenta uzgaļi var atrisināt dažādus dzīves uzdevumus.

Tevi interesē veselība? Lūdzu! Viens uzgalis. Tevi interesē saskaņa ģimenē? Tas pats instruments, bet ar citu uzgali. Tu gribi dzīvot pārpilnībā, ceļot, mazāk strādāt, vairāk pelnīt? Lūdzu! Arī to Tu vari atrisināt ar šo instrumentu.

Nav svarīgi, cik Tev gadu, kas Tu esi un ar kādu uzdevumu Tu atnāksi uz mūsu kursu. Kursā Tu vari iemācīties atveseļot sevi. Ja Tev nav veselības problēmas, Tu vari iemācīties atveseļot savus tuviniekus – viņiem pat nezinot: savam vīram, kurš negrib piedalīties atveseļošanās pasākumos; saviem bērniem, kuri iespējams vēl ir pārāk mazi; mīļdzīvniekiem. Turklāt šīs iemaņas paliks ar Tevi uz visu mūžu.

Nejautā mums par diagnozēm! Diagnoze un slimības smaguma pakāpe nav svarīga, jo pieeja ir kopēja. Turklāt Tu varēsi tikt galā ar dažādiem simptomiem arī bez diagnozes. Tu vairs nekad nelauzīsi galvu: “Kas tur var būt? No kā man tas ir?”, jo Tu uzreiz zināsi, kā rīkoties pareizi.

Ja Tevi interesē materiālais nodrošinājums, nesaki: “Nē! Es nevaru mainīt savu darbu; man vairs nav iespējams iegūt citu izglītību”. Kurš Tev teica, ka jāstrādā būs Tev?

Pārpilnība var nākt no negaidītiem avotiem. Piemēram, Tavs vīrs sāks vairāk pelnīt, un Tu izdarīsi tā, lai tas notiktu. Vai arī: ja Tu vairs nestrādā, esi pensijā, Tavi bērni un mazbērni vairāk pelnīs, līdz ar to arī Tu dzīvosi labklājībā.

Varbūt Tu gribi atrisināt ģimenes problēmas: nesaskaņas ar tuvu cilvēku, nesaprašanos ar bērnu, iespējams bērns negrib mācīties, vai ir kādas citas ģimenes lietas? Tu mācīsies veidot harmonisku gaisotni savās mājās. Jo Tavas mājas – tā ir Tava pasaule, tas ir Tavs turpinājums. Un viss, kas notiks Tavā ģimenē, Tavās mājās būs Tavs nopelns.

Tu iemācīsies risināt arī citas problēmas, kas saistītas ar darbu, ar karjeru, ar veiksmīgu biznesu. Varbūt Tu gribi atrast otru pusīti, veidot harmoniskas attiecības ar mīļoto cilvēku. Tu gribi vairāk ceļot, atrast radošu, interesantu darbu, un, galu galā, Tu gribi atrast pati Sevi. Tad laipni lūdzam mūsu kursā!

Tevi droši vien interesē, kas ir tas mūsu daudzfunkcionālais instruments, kas derīgs visiem dzīves gadījumiem? Uz ko balstās mūsu metodika?

Mūsu pieeja nav mistika, un nav vajadzīga Tava ticība. Mēs balstāmies uz saviem atklājumiem, ko esam izdarījuši ar mūsu neparastajām smadzeņu spējām, ko sauc par sinestēziju. Turklāt visu, ko mēs esam atklājuši, mēs izskaidrojam no neirobioloģijas viedokļa.

Kas būs un kas nebūs mūsu kursā?

Tu droši vien daudz ko esi izmēģinājusi, kas Tev nepalīdzēja. Un, ja jau nepalīdzēja, Tu taču neiesi uz kursu, kur būs runa par to pašu, vai ne?

Kursā nebūs fizisku vingrinājumu, nebūs masāžas vai fizioterapijas procedūras. Mēs neko nedarīsim fiziski ar savu ķermeni, jo mēs skaidri zinām, ka tas Tev nepalīdzēs atgūt mieru, dzīvot pārpilnībā, iegūt labāk apmaksātu darbu, veidot saskanīgas attiecības.

Mēs atklājām to, ka jebkāds sasprindzinājums ķermenī ir “iekapsulēts spēks”. Un būtu izšķērdīgi tā vienkārši izmest šo spēku. Bet ko Tu teiktu, ja šo iekapsulēto spēku Tu varētu izmantot savai labklājībai? Starp citu, cita ceļa arī nav: neko nevar izmest no savas dzīves, bet var izmantot citam nolūkam. Jo smagāka ir slimība, jo lielāks spēks snauž Tevī – tas ir kā kodolreaktors! Tikai iedomājies, kāda “bagātība” slēpjas Tevī. Tu mācīsies atbrīvot iekapsulēto spēku un virzīt to uz savas ģimenes labklājību.

Mēs nepielietosim arī dažādas psiholoģiskas tehnikas. Ilgu laiku mēs nodarbojāmies ar neiroplastiku, ar psihosomatiku un diezgan daudz pētījām neirobioloģiju. Mēs novērojām, ka tādas metodes, kā afirmācijas (apgalvojumi) cilvēkiem nepalīdz. Faktiski tās pat aizved prom no veselības un labklājības. Tikai padomā! Tu apgalvo un skandini: “Esmu vesela, esmu laimīga, esmu bagāta!” Kuru Tu gribi piemānīt? Tavs ķermenis, Tava zemapziņa, Tava būtība zina, ka tie ir meli. Tev taču sāp, Tev ir kaut kāda slimība, Tev ir konkrēta diagnoze, Tev neiet, Tev neveicas… un Tava pasaule neizbēgami atspoguļos patiesību, t.i., to, kā Tev trūkst, nevis to, ko Tu apgalvo ar afirmācijām.

Mūsu atklājums, kas sniedz fenomenālus rezultātus, ir “jautājumi-pieprasījumi”, kas piepildās apmēram 24 stundu laikā pēc to uzdošanas. Mēs vēl neesam izdomājuši nosaukumu šai tehnikai, taču varam apgalvot, kā tā ir ļoti iedarbīga un balstās uz neirobioloģiju. Nekādas mistikas šeit nav!

Mēs vairāk nenodarbosimies ar klasisko psihosomātiku, mēģinot atrast dažādu slimību psiholoģiskos cēloņu. Mēs sapratām, ka nepietiks pat visas dzīves, lai tiktu galā ar cilvēka pagātni, analizējot dažādus dzīves notikumus. Tāpēc tagad mēs piedāvājam Tev apgūt “Anulēšanas tehniku”, kurai ir nopietni zinātniskie pamati. Cik neparasts vārds “anulēšana”, vai ne?

Jā, tas ir saistīts ar to, ka neko nevar tā vienkārši izmest no Esamības: ne no Tavas pagātnes, ne no Tava ķermeņa. Taču destruktīvās programmas var anulēt, jeb, kā saka datora speciālisti “nomest uz nullēm”. Fiziķi apgalvo, ka Visums restartējas ik pēc 10 sekundēm: sarūk un rodas no jauna. Var teikt, ka ik pēc 10 sekundēm Tu jau esi citā, jaunā pasaulē, jaunā ķermenī, jaunā sevī! Bet kāpēc tad ik pēc 10 sekundēm Tu nekļūsti veselāka un jaunāka? Tas ir jautājums, ko Tu varēsi atrisināt mūsu nodarbībās – kā nevilkt pagātni sev līdz uz nākotni, ka veikt anulēšanu, kā restartēt sevi un visu savu dzīvi.

Kursā nebūs arī enerģētisku procedūru, kas saistītas ar čakrām, aurām un biostrāvām. Nebūs nekas no enerģētiskās dziedniecības, ko cilvēce pielietoja līdz šim. Mēs vairs nedarbosimies ar roku uzlikšanu, neuzstrāvosim ūdeni, nepielietosim rūnas, talismanus, kristālus, uguns rituālus, neapskausim kokus, lai iegūtu enerģiju, nepiesauksim enerģiju no kosmosa, no zemes, nepielietosim kārtis, svārstiņus, rāmīšus un citus pareģošanas rīkus…

Kāpēc? Tāpēc, ka kopš 2021. gada 8.aprīļa šīs metodes vairs nedarbojas, un dažas no tām pat kļuvušas kaitīgas. Tās ir notikušās kosmiskās parādības, kas iespaido un arī turpmāk iespaidos visas dzīvās būtnes un visu Visumu. Šo kosmisko parādību (notikumu) zinātnisko skaidrojumu Tu saņemsi mūsu nodarbībās, taču pagaidām, lūdzu, izvairies no visām tām tehnikām, kas sola papildināt Tavu enerģiju.

Tavs ķermenis, Tavs organisms ir Dievišķuma pirmatnējā izpausme. Dievišķais, Mūžīgais un Bezgalīgais izpaužas caur Tavu ķermeni. Dievišķais skatās uz pasauli ne tikai caur Tavām acīm, tas skatās caur katru organisma šūniņu, un tāpēc mēs varam apgalvot, ka Tavs ķermenis ir svēts. Pagaidām Tu neko nezini par sava ķermeņa sakrālajām funkcijām. Tu zini tikai sava ķermeņa fizioloģiju un anatomiju… Šai sakarā šajā kursā Tu uzzināsi ko tādu, ko neesi dzirdējusi nekad.

Padalīsimies tikai ar dažiem mūsu noslēpumiem:

Tu zini, ka kuņģa fizioloģiskā funkcija ir sagremot barību, taču kuņģa sakrālā funkcija ir “sagremot” dažādas slimības un pat noņemt sāpes. Kuņģis un ar to saistītais saules pinums dažu minūšu laikā var tikt galā ar diskomfortu un sāpēm jebkurā ķermeņa daļā, likvidējot problēmu pašā iedīglī.

Nabas nervu pinums var anulēt jebkādas destruktīvās programmas, kas ir Tavā ķermenī: agrīno novecošanos, sliktos gēnus, onkoloģiju, vielmaiņas traucējumus u.c. Nabas nervu pinums anulē arī psiholoģiskās problēmas, nabadzības un trūkuma programmu.

Savukārt sirds un plaušu nervu pleksuss anulē psiholoģisko pārdzīvojumu sekas.

Balsta-kustību sistēma nosaka to, vai Tu smagi strādāsi, vai arī nauda nāks pie Tevis viegli, vai Tu dzīvosi pārpilnībā vai trūkumā. Katrai locītavai un katram skriemelim ir savs stāsts.

Ķermenī ir ielikts pašatjaunošanās mehānisms. Tā apgalvo mediķi. Bet kāpēc šis mehānisms nenostrādā? Kāpēc ķermenis neatveseļojas pats, nerunājot jau par to, ka arī zāles ne vienmēr palīdz? Vai Tu nekad neesi padomājusi, ka šo mehānismu vajadzēja kaut kā restartēt, varbūt mainīt iestatījumus, vai instalēt atjauninājumus? Jā, jā, tas ir iespējams tāpat, kā datorā! Cik jaudīgs arī nebūtu dators, tas ir jākopj!

Ak, jā! Mēs taču nepateicām, kas mēs tādi esam. Kaut arī cilvēki mūs atpazīst uz ielas un lielveikalos, iespējams, ka Tu mūs redzi pirmo reizi. Mēs esam Ērika un Pēteris ANTONI, alternatīvās medicīnas speciālisti. Mēs praktizējam neiroplastiku un psihosomatiku, un mēs esam cilvēki ar neparastām smadzeņu spējām, ko sauc par sinestēziju.

Jau 32 gadus mēs kopā vadam veselības un pašizaugsmes kursus.

Pēteris ir psiholoģiski-pedagoģisko zinātņu doktors. Viņš ir pazīstams ne vien Latvijā, bet arī ārzemēs. Tikai ASV Pēteris nostrādāja astoņus mēnešus, kur viņš palīdzēja Kalifornijas augstākā ranga amatpersonām, kā arī Holivudas producentiem. Pēteris ir veselības aprūpē jau 53 gadus.

Pēteris ir izstrādājis 31 atveseļošanās programmu ar basklarnetes skaņām dažādām organisma sistēmām, visiem iekšējiem orgāniem un ķermeņa daļām, kā arī atsevišķiem audiem, piemēram, smadzeņu, kaulu un tauku audiem, locītavām, kauliem, saistaudiem un skrimšļiem. 2021. gadā Pēteris sāka rakstīt arī sakrālās mūzikas skaņdarbus.

Ērikas devums galvenokārt balstās arī uz viņas neparastajām smadzeņu spējām.

2021. gadā Ērika izveidoja jaunā laikmeta veselības un labklājības sistēmu “Faubelezē”. Viņa ir jaunu apmācības programmu autore: “Gudrā Roka” (neiropsiholoģija), “Mugurkauls – Ceļš uz laimi” (jaunā laikmeta psihosomatika un neiroplastika), “Alķīmijas Pamati” (neiropsiholoģija un neiroplastika). 2022. gadā ezotēriskajā darbā “Meža Putnu Vēstījums” un “Ķermeņa Bībele”, Ērika “ietērpa” vārdos mūsu abu apgaismības ceļu, kā arī ļoti vienkārši un saprotami izskaidroja apgaismības mācību.

Dažus fragmentus no video-kursa var noskatīties ŠEIT.

Video-kurss “Alķīmijas pamati”, ko Tu vari noskatīties sev ērtā laikā (ierakstā), ir pieejams SEMINĀRI.