Turpinām ārstēšanu maijā!

 

Nodarbības notiks

Rīgā, četras nedēļas, vienu reizi nedēļā.

Maksa par kursu 100 eiro

Grupas

Sestdienās 10.00 – 12.30 sākot ar 29.aprīli;

Svētdienās 10.00 – 12.30 sākot ar 30.aprīli;

Otrdienās 18.00 – 20.30 sākot ar 2.maiju.

Rezervējiet vietu

pa tālr. 26520819, 28866000 no 17.aprīļa

Mani sauc Silvija Linde

ārsts-dermatologs

Esmu latviešu izcelsmes vāciete, ārsts-dermatologs, sava privātprakse… Dzīve it kā izdevusies, bet veselības nav…

Psihosomātika bija mana pēdējā cerība uz atveseļošanos, jo visu pārējo es jau izmēģināju: septiņi kolēģi – gastroenterologi, medicīnas spīdekļi, vēl divi psihoterapeiti… bet neviens man nepalīdzēja. Es biju vīlusies gan medicīnā, gan psiholoģijā.

Psihosomātika

Psihosomātika iedarbojas uz dziļākiem slimību cēloņiem gadījumos, ja jums ir:

 • Paaugstināts asinsspiediens;
 • Hronisks muskuļu sasprindzinājums, sāpes mugurā;
 • Alerģija, astma;
 • Vairogdziedzera slimības;
 • Ādas slimības (neirodermīts, psoriāze u.c.);
 • Kuņģa-zarnu trakta slimības;
 • Artrīts vai citas autoimūnās slimības;
 • Bezmiegs un citi veģetatīvās nervu sistēmas traucējumi;
 • Sirds išēmiskā slimība;
 • Galvassāpes, migrēna;
 • 2.tipa diabēts;
 • Neauglība.

Neiroplastika

Turklāt arī Ērika, izmantojot savas fenomenālās spējas, dalīsies ar savu atveseļošanas pieeju, ko viņa nosauca “Tabletes vietā”. Tās ir tehnikas, kas daudzos gadījumos var aizvietot medikamentus.

Audu atjaunošana šūnu līmenī

Neiroplastika palīdzēs jums uzlabot asinsriti un smadzeņu darbību, atbrīvot savilktus muskuļus, atjaunot normālu asinsspiedienu un sirdsdarbību, līdzsvarot nervu sistēmas darbību, veicināt vielmaiņu…

Metodika

Lai palīdzētu saviem pacientiem, Pēteris izstrādāja autormetodiku, kas apvieno sevī gan psihosomātiku, gan neiroplastiku. Pētera seansos notiek neparastas lietas – cilvēki atveseļojas no nāvējošām diagnozēm, atrod dzīves aicinājumu un savu mīlestību, un pilnīgi maina savu likteni.

Nodarbības, ko vadīs Pēteris, atklās arī jums, kā patiesībā strādā psihosomātika un neiroplastika, un kardināli mainīs jūsu priekšstatus par slimību cēloņiem un ārstēšanas metodēm.

Katrā nodarbībā jums radīsies kolosāla iespēja piedzīvot Pētera vadīto psihosomatisko ārstēšanu. Viss notiks līdzīgi tam, kā tas notiek arī viņa individuālajos seansos.

Slimību cēloņi

Gandrīz visas jūsu slimības ir jūsu organisma radītas, izņemot traumas un infekcijas. Un arī tad atveseļošanās ir atkarīga tikai no jums, nevis no zālēm. Ja jūsu organisms ir radījis jūsu slimību, tad jābūt arī slimības atcelšanas mehānismam. Organisms pats var šo slimību sagremot, uzsūkt un pārvērst enerģijā.

Dažādi pārdzīvojumi jūsu dzīvē izpaužas ne tikai kā emocijas, bet vienlaikus kā elektriski impulsi, hormoni un ķermeņa reakcijas. Stresu piedzīvo ne tikai prāts, bet arī ķermenis. Un sākas negatīvas pārmaiņas: sākot ar kakla iekaisumu un beidzot ar onkoloģiju.

Kā notiek ārstēšana grupā?

Prakse

Dzīva saskarsme ar Pēteri un Ēriku. Antonu pāris dalās ar zināšanām, personīgo pieredzi, koriģē praktisko vingrinājumu izpildi, nodrošina drošu un ērtu telpu labvēlīgām pārmaiņām. Materiāls nav jākonspektē, jo jaunās zināšanas tiek nostiprinātas praksē.

Darbs ar personiskām problēmām

Katrs dalībnieks strādā ar savu problēmu (slimība, konflikts ģimenē, problēmas darbā), veicot universālus vingrinājumus.

Pārmaiņas šeit un tagad

Tas nav mācību kurss! Visas tehnikas iedarbojas uzreiz – tās nav speciāli jāmācās, lai pielietotu kaut kad nākotnē. Katrā nodarbībā tiek nostiprinātas iepriekšējās metodes, lai ieviestu jaunu uztveri savā dzīvē.

Bez mājasdarbiem

Kurss būs īpaši noderīgs aizņemtiem cilvēkiem, kuri nevar atvēlēt dažas stundas dienā, lai strādātu ar sevi. Tāpat kurss iepriecinās arī sliņķus, kuri mājasdarbu vietā, labprāt izklaidētos. Un pareizi vien ir! Dzīvojiet viegli un priecīgi, bet ārstēšanās notiks nodarbību laikā.

Pieskaršanās nezināmajam

Jūs atklāsiet savu jūtīgumu. Jūs ne tikai strādāsiet ar problēmām, ar ko atnācāt uz kursu. Mijiedarbības procesā ar Ēriku un Pēteri varēsiet izjust arī citas svarīgas jomas, par kurām pat neiedomājāties – saskarsme, ģimene, labklājība. Jūs izzināsiet pat savu dzīvi mammas vēderā, pieskarsieties savas dzimtas pagātnei.

Esiet uzmanīgi!

Šis kurss var izraisīt revolūciju jūsu apziņā un mainīt jūsu dzīvi par 180 grādiem. Vai esat gatavi atvadīties no savām slimībām un problēmām? Un nekad vairs neslimot?

Pildot neiroplastikas tehnikas, esmu atbrīvojusies no muguras sāpēm krūšu daļā. Tās bija neiralģijai līdzīgas sāpes un sasprindzinājums visā mugurā. Arī plecu locītavas sāp mazāk, un varu rokas kustināt visos virzienos. Pēc sāpju mazināšanās es izjutu, ka varu izdarīt vairāk, tā nenogurstot kā agrāk. Man ir uzlabojies garastāvoklis. Jūtu vieglumu savā ķermenī. Ir cēlusies pašapziņa. Bet pati lielākā pārmaiņa ir manis pašas būtībā: esmu pilnīgi citāda, skatos, redzu un jūtu savādāk, nekā agrāk. Paldies jums par doto iespēju kādu ceļa gabaliņu paiet kopā. Ar cieņu,

Virgīnija

Šogad ziemas mēnešos no rītiem man sāka sāpēt mugura. Turklāt ar katru dienu arvien vairāk. Pēc tam sāka sāpēt arī plecs un roka. Parādījās nogurums. Griezos pie rehabilitologa, kuru pazīstu sen, un kurš man vienmēr palīdzēja, kad mugurā bija iemetusies krika. Taču šoreiz dakteris bija izbrīnīts, no kurienes man ir VISU muskuļu sasprindzinājums – kā dakteris teica “no galvas virsmas līdz papēžiem”. Ilgstošs muskuļu sasprindzinājums izraisīja muskuļu nogurumu un vājumu. Diemžēl fizioterapija man nepalīdzēja, un divus mēnešus es, vesela sieviete, nogulēju gultā. Cēlonis bija atklāts – neiroloģiskie sarežģījumi pēc koronavīrusa. Bet man jau no tā nebija vieglāk. Jau pirmajā nodarbībā man atlaida kaklu: pirms tam es pat galvu nevarēju pagrozīt. Un tā skriemeli pa skriemelim, tā, kā tas bija jūsu nodarbībās, dažu nedēļu laikā man viss pārgāja!

Jana 40 gadi

Man bija starpskriemeļu diska trūce: sāpes izstaroja uz kājām, bija grūti sēdēt, bet darbs man ir sēdošs un braucienam uz darbu bija jāpavada gandrīz 2 stundas. Un tad nodarbībā notika mācību seanss, kura laikā mana jostas vieta pazuda. Mājās es sajutu karstumu un niezi. Palūkojos spogulī – slimajam skriemelim apkārt āda bija apsārtusi! Otrajā dienā pazuda gan apsārtums, gan sāpes. Pagāja pusgads – un es joprojām jūtos labi.

Daiga

Kontakti

Zvaniet mums 26520819, 28866000