Mentālās veselības kurss.

Garīgā izaugsme, dziedniecisko spēju atklāšana, spēja veidot laimīgu nākotni…

Kādas problēmas jūs varat atrisināt šajā kursā?

Jums ir stresa pilna dzīve

Vegetodistonija, VNS traucējumi, stress, pārslodze darbā, trauksme, nespēks, hronisks nogurums…

Jūs gribat uzlabot savas dzīves kvalitāti

Problēmas, kas saistītas ar darbu, ar karjeru, ar veiksmīgu biznesu. Varbūt jūs gribat atrast otru pusīti, veidot harmoniskas attiecības ar mīļoto cilvēku. Jūs gribat vairāk ceļot, atrast radošu, interesantu darbu, un, galu galā, jūs gribat atrast Sevi. Tad laipni lūdzam mūsu kursā!

Jūs gribat uzlabot materiālo stāvokli

Ja jūs interesē materiālais nodrošinājums, nesakiet: “Nē! Es nevaru mainīt savu darbu; man vairs nav iespējams iegūt citu izglītību”. Pārpilnība var nākt no negaidītiem avotiem. Jums ir jāiemācas atvērties šai plūsmai.

Jums ir savilkti muskuļi vai sāp mugura

Jums nepalīdz fizioterapija, vingrošana vai pretsāpju zāles.

Jūs ejat garīgās izaugsmes ceļu

Jūs saprotat, ka veselības atslēga ir jūsos – jūsu Augstākajā Būtībā, un gribat apgūt “garīgās dziedniecības” metodes.

Jūs gribat atrisināt ģimenes problēmas

Nesaskaņas ar tuvu cilvēku, nesaprašanos ar bērnu, iespējams bērns negrib mācīties, vai ir kādas citas ģimenes lietas? Jūs mācīsieties veidot harmonisku gaisotni savās mājās. Jo jūsu mājas – tā ir jūsu pasaule, tas ir jūsu turpinājums. Un viss, kas notiks jūsu ģimenē, jūsu mājās būs jūsu nopelns.

Ko jūs iegūsiet šajā kursā?

9 nodarbības

Kopā ar jums būs dziedniece Ērika Antone. Katra nodarbība būs līdzvērtīga dziednieciskam seansam.

25 sakrālās gudrības

Jaunā Laikmeta psiholoģija. Katram skriemelim ir savs sakrālais stāsts par to, kā dzīvot veselīgi un laimīgi.

10 dziednieciskās tehnikas

Jūs vairs nekad nelauzīsit galvu: “No kā man tas ir? Ko tagad darīt?”, jo jūs vienmēr zināsit, kā rīkoties pareizi.

Jaunā laikmeta dziedniecība

Palīdziet sev un tuviniekiem, pat viņiem to nezinot!
 • Rīta rituāls, kas nodrošinās jums emocionālo pacilātību visas dienas garumā.
 • Jautājumi-pieprasījumi – neparasta tehnika, kas aizvietos neefektīvas afirmācijas.
 • Tehnikas atslābinājumam un miegam.
 • Klejojošām sāpēm pie depresijas, pie bipolāriem traucējumiem vai sāpēm bez diagnozes.
 • Tehnikas harmonijai mājās un dārzā.
 • Jaunā laikmeta psiholoģija – kā atrast atbalstu Sevī un dzīvot viegli.

5 minūtes dienā!

Anulēšanas metode

Vairākas tehnikas, kas var palīdzēt:

 • dažu minūšu laikā mazināt diskomfortu un sāpes jebkurā ķermeņa daļā, likvidējot problēmu pašā iedīglī.
 • anulēt jebkādas destruktīvās programmas, kas ir jūsu ķermenī: agrīno novecošanos, sliktos gēnus, onkoloģiju, vielmaiņas traucējumus u.c.
 • anulēt psiholoģiskās problēmas, nabadzības un trūkuma programmu.
 • anulēt psiholoģisko pārdzīvojumu sekas.

3 minūtes dienā!

Kā sakrālās gudrības var palīdzēt tieši jums?

 • Kā uzlabot attiecības?
 • Kā pārvarēt stresu un izdegšanas sindromu?
 • Kā veiksmīgi pārvarēt krīzes un pārejas periodus?
 • Kā uzlabot mentālo veselību un emocionālo labklājību?
 • Kā panākt līdzsvaru starp darbu, ģimenes dzīvi un personīgo laiku?
 • Kā sasniegt jaunus karjeras mērķus un īstenot savus sapņus?
 • Kā pacelt pašapziņu un pašpārliecību?
 • Kā pārvarēt izšķiršanās un emocionālo sāpju laiku?
 • Kā pieņemt sevi un izzināt savu Būtību?

Kāpēc piepildās tas, no kā baidāties?

Daudzi zina, ka smadzenes uztver informāciju caur redzi, dzirdi, ožu, tausti un garšu. Taču reti kurš zina, ka smadzenes arī raida elektromagnētiskos viļņus. Pateicoties enerģētiskai raidīšanai arī notiek jūsu realitātes formēšana. Jūs radāt savu pasauli katras 10 sekundes!

Jūtas rada pasauli

Informācija, kas ienāk jūsos, skatoties vai lasot ziņas, piedaloties nevajadzīgās sarunās, var būt destruktīva. Konflikti, par kuriem jūs uzzinājāt, var īstenoties arī jūsu dzīvē: protams, atšķirīgā veidā. Dažreiz tie īstenojas kā konflikti ģimenē, darbā, citreiz – kā ķermeņa slimības. Izvairīties no informācijas nav iespējams, taču ir iespējams apturēt un anulēt šo procesu.

Ērikas seansi

Katra Ērikas lekcija nav tikai informācija, bet dziedniecisks seanss. Vislielākā uzmanība ir pievērsta stresa situācijām un konfliktiem, kas izraisa VNS traucējumus un sāpes mugurā. Taču šajā kursā jūs darbosieties nevis ar slimību, bet ar veselības cēloņiem.

Ērikas ceļš uz veselību un apgaismību

Ērika dalīsies ar savu milzīgo pieredzi meditācijā un garīgā izaugsmē. Jums būs iespēja apgūt sakrālās tehnikas, kas var būtiski uzlabot jūsu pašsajūtu un atrisināt konfliktus ģimenē un darbā.

Krāsu kodi un zīmes-atslēgas

Pēc milzīgām pārmaiņām cilvēka un visas Zemeslodes enerģētikā, kas notika 2021.g.8.aprīlī, iepriekš pielietotās dziednieciskās metodes būs ne tikai neefektīvas, bet daudzas – pat kaitīgas pacienta veselībai. Dažādu simbolu, rūnu un zīmju spēks arī tika anulēts. Tāpēc Ērika šajā kursā un seansos izmanto jaunus krāsu kodus un jaunas zīmes-atslēgas.

Dziednieciskās fonēmas

Dziednieciskās fonēmas – nenovērtēti spēcīga metode!

Dziednieciskās zilbes, kas jāizrunā mainot balss augstumu un vibrācijas, var palīdzēt jums tikt galā ar dažādām ķermeņa problēmām bez medikamentiem. Jūsu balssaites atrodas tuvu smadzeņu stumbram, tāpēc balss vibrācijas nonāk gan smadzenēs, gan veģetatīvajā nervu sistēmā. Un atveseļošanas procesi sākas momentāni.

1-2 minūtes dienā!

Ko darīt, ja cilvēks nevar vingrot?

Diemžēl lielākā daļa vispārpieņemtu vingrinājumu ir bīstama cilvēkiem, kuriem sāp mugura vai locītavas. Taču jums var palīdzēt fonēmas! Dziednieciskās fonēmas, ko jūs apgūsiet šajā kursā ir speciāli paredzētas locītavām, mugurkaulam, cīpslām un saitēm. Jūsu varēsiet palīdzēt sev pat bez kustībām.

Kas ir vibroakustiskā terapija?

Senos laikos cilvēki izrunāja mantras, savukārt jūs izmantosiet dziednieciskās fonēmas, kas arī pieder pie vibroakustiskās terapijas. Honkongas speciālisti no Biotehnoloģiskā Institūta augsti novērtēja Antonu pāra izgudrojumus šajā jomā – dziedināšanu ar balsi un basklarnetes skaņām.

Kā vibroakustiskā terapija palīdz saglabāt jaunību un veselību?

Jūs apgūsiet 24 dziednieciskās fonēmas, kas harmonizēs visa organisma darbību, palīdzēs tikt galā ar muskuļu sāpēm, uzlabos mugurkaula veselību un nervu sistēmas darbību.

Kas nebūs šajā kursā?

Kursā nebūs fizisku vingrinājumu, nebūs masāžas vai fizioterapijas procedūras. Mēs neko nedarīsim fiziski ar savu ķermeni, jo mēs skaidri zinām, ka tas jums nepalīdzēs atgūt mieru, dzīvot pārpilnībā, iegūt labāk apmaksātu darbu, veidot saskanīgas attiecības.

Mēs nepielietosim arī klasisko psiholoģiju. Mēs novērojām, ka tādas metodes, kā afirmācijas (apgalvojumi) cilvēkiem nepalīdz. Faktiski tās pat aizved prom no veselības un labklājības. Ja cilvēks skandina: “Esmu vesels, esmu laimīgs, esmu bagāts!” Kuru viņš grib piemānīt? Cilvēka ķermenis un zemapziņa zina, ka tie ir meli. Un pasaule neizbēgami atspoguļos patiesību – to, kas trūkst, nevis to, ko cilvēks apgalvo ar afirmācijām.

Mūsu atklājums, kas sniedz fenomenālus rezultātus, ir “jautājumi-pieprasījumi”, kas piepildās apmēram 24 stundu laikā pēc to uzdošanas. Mēs vēl neesam izdomājuši nosaukumu šai tehnikai, taču varam apgalvot, kā tā ir ļoti iedarbīga un balstās uz neirobioloģiju. Nekādas mistikas šeit nav!

Kursā nebūs arī enerģētisku procedūru, kas saistītas ar čakrām, aurām un biostrāvām. Nebūs nekā no enerģētiskās dziedniecības, ko cilvēce pielietoja līdz šim. Mēs vairs nedarbosimies ar roku uzlikšanu, neuzstrāvosim ūdeni, nepielietosim rūnas, talismanus, kristālus, uguns rituālus, neapskausim kokus, lai iegūtu enerģiju, nepiesauksim enerģiju no kosmosa vai no zemes…

Ērika Antone - kursa autore

Ērikai piemīt neparastas smadzeņu spējas – sinestēzija, un jau trīsdesmit ceturto gadu viņa ir dziedniece, neiroplastikas, kinezioloģijas un ķermeniski orientētās terapijas speciāliste.

Sāciet viegli, vienkārši un priecīgi!

Jūsu abonements

Video-kurss jums būs pieejams 35 dienas.

Maksa par visu kursu 180 eiro.

Ļoti ērti

Jūs varēsiet noskatīties nodarbības un seansus vairākas reizes

w

Mūsu atbalsts kursa laikā

Jūs varēsiet uzdot mums savus jautājumus, izmantojot WhatsApp

Kontakti

Kursa laikā jūs varat sazināties ar mums telefoniski vai ar WhatsApp:

26520819 Pēteris Antons

 

"Vēlējos pateikties par šodienas nodarbību. Biju sastiepusi krustus, un bija sāpīgi iet, tupties. Iekāpu vilcienā ar sāpēm, bet izkāpu no tā pēc pusstundas bez sāpēm un skrēju uz māju tā, it kā nekas nesāpētu. Varēju pietupties novilkt zābakus. Jūsu kursu dalībniece, "

Diāna, 38 gadi

“Gribēju padalīties tajā, kā viss apkārt mainās, jo mainos es. Daudz mazāk citi sūdzas, daudzreiz laipnāki kļūst cilvēki, ar kuriem šobrīd saskaros. Un tas vieglums pēc vakardienas nodarbības ir neaprakstāms. Tagad ir tā, ja kāds par kaut ko cepās, man ir sajūta, ka es tajā neesmu iekļauta, bet skatos no malas. Tas uz mani neattiecas. Paldies par visu, ko jūs abi darāt."

Aiga, 42 gadi

“Izmaiņas jūtu: esmu palikusi mierīgāka, trauksme ir mazinājusies pat ļoti, kura mocīja 30 gadus! Miegs ir uzlabojies, bet vēl nomoka naktīs karstuma viļņi. Esmu sapratusi, ka nav svarīgi būt taisnīgai, bet laimīgai! Ļoti palīdzēja krāsu kodi un fonēmas manam mugurkaulam, ko bija iedragājis 36 gadus pavāra darbs! Jūs abi, Ērika un Pēter, esat nepārspējami un vislabākie! Apskauju un samīļoju jūs abus!”

Silvija, 64 gadi

“Liels paldies par šo kursu, par tehnikām, ar kurām Jūs strādājāt ar mums. Es nenācu slimības dēļ, es vienkārši biju apmaldījusies sevī, pazaudējusi enerģiju, dzīves prieku, man likās, ka es pilnīgi nepareizi dzīvoju, pievelku visu slikto. Pēc katras nodarbības man uz nedēļu bija dopings, šobrīd ceru, ka šis dopings pietiks vismaz līdz rudenim, līdz nākamajam kursam. Paldies!”

Inita, 46 gadi