Pirms daudziem gadiem, 90-to gadu sākumā, kad es teicu, ka enerģētiski strādājot ar pacientu, es mainu pacienta gēnu uzbūvi, mediķi smējās par mani. Sevišķi atceros manas lekcijas Amerikā, Losandželosā, kur mani klausījās arī ārsti. Viņi teica: „Tas nav iespējams! Gēnus vispār nevar ietekmēt, ko nu tur vēl runāt par iedarbību uz gēniem ar enerģiju!” Taču es ar to strādāju. Es skaidri redzēju, ka man izdodas mainīt gēnu struktūru, un, pateicoties šīm ģenētiskajām izmaiņām, mani pacienti atveseļojās no tādām iedzimtām slimībām, ko ārsti uzskatīja par neizdziedināmām.

Mana ilggadējā dziednieka pieredze ir nostiprinājusi manī pārliecību par to, ka iedzimtība nav nekāda nolemtība, tas nav nekāds liktenis. Mēs varam mainīt gēnu struktūru un mēs to darīsim. Es esmu palīdzējis daudziem bērniem, kas nākuši pasaulē ar nopietnām iedzimtām patoloģijām.

Un es esmu palīdzējis ne tikai bērniem.

Strādājot ar jebkuru pacientu, es iedarbojos uz viņa šūnām. Es to darīju vienmēr, es redzēju, ko daru, taču agrāk es nevarēju izskaidrot savu redzējumu. Tagad, pateicoties zinātnei, es varu izskaidrot pašu šūnu dziedināšanas un aktivēšanas mehānismu. Un ne tikai izskaidrot, bet iedot iespēju veikt atveseļojošos seansus jebkuram cilvēkam.

Ar cieņu, Pēteris ANTONS

VIDEO par šo tēmu “Iedzimtība nav nolemtība”