AKNU SIMPTOMI.

Pazemināta aknu darbība: Depresija, dusmu uzplūdi, smaguma sajūta paribē, smaguma sajūta krūškurvī (sievietēm – krūšu dziedzeros mastopātijas pazīmes), sāpes vēderā, ļengans vēders, gribas dziļi ieelpot, atraugas, svešķermeņa sajūta kaklā, ciklu traucējumi sievietēm, sausas lūpas, balts aplikums uz mēles, balts aplikums uz mandelēm un rīklē. Nomākts garastāvoklis, cilvēks kļūs aizdomīgs, trauksme un raudulīgums. Daudzi cilvēki dienas laikā salst, bet naktī svīst. Asinsrites traucējumi var izpausties ne tikai kā salšana vai svīšana, bet arī kā reiboņi, redzes aptumšošanās, krampji, roku vai kāju tirpšana. Ja jums ir sausums acīs, neskaidra redze, jūs slikti redzat tumsā, ir acu apsārtums, šķielēšana, radzenes apduļķošanās, tad vispirms ir jāsaved kārtībā aknas.

Pastiprināta aknu darbība (aknu pārslodze): spiedošas galvassāpes, reiboņi, paaugstināts asinsspiediens, acu tūska, rūgtums mutē, sausums rīklē, kašķīgums, dusmas, svilinošas sāpes paribē, deguna asiņošana, džinkstoņa ausīs, aizcietējumi, dzeltens aplikums uz mēles, miega traucējumi (bezmiegs, sekls miegs), sirdsklauves, atmiņas pasliktināšanās, sāpes ceļos un jostas vietā, sāpes labajā paribē, sāpes labajā plecā, piepūties, ciets vēders, sāpes taisnajā zarnā, reta urinēšana. Ja aknas cieš no pārslodzes, cilvēks kļūst kašķīgs, dusmīgs, naktsmiers būs nemierīgs ar daudziem sapņiem.

Neiroplastiskais seanss: AKNAS UN ŽULSTSPŪSLIS.

Faubelezē seanss: ORGANISMA ATTĪRĪŠANAI

ŽULTSPŪŠĻA SIMPTOMI.

Pazemināta žultspūšļa darbība: drebuļi, bezmiegs, bailes, balts aplikums uz mēles, sausums mutē.

Pastiprināta žultspūšļa darbība: smagums galvā un vēderā, pārāk liela ēstgriba, muskuļu krampji vai sāpes, dzeltens aplikums uz mēles.

Neiroplastiskais seanss: AKNAS UN ŽULSTSPŪSLIS.

Faubelezē seanss: ORGANISMA ATTĪRĪŠANAI

ZARNU SIMPTOMI.

Pazemināta zarnu darbība: galvassāpes, sāpes ausu rajonā, sāpīgs vēders, balts aplikums uz mēles, redzes pasliktināšanās, aizcietējumi, kašķīgums, sausa āda.

Pastiprināta zarnu darbība: sāpes deniņos vai sprandā, plecos un rokās, „aukstumpumpas” uz lūpām, smaguma un pārēšanās sajūta vēderā, raudulīgums, bezmiegs, acu apsārtums vai asarošana, sausums rīklē, sāpes cirksnī.

Neiroplastiskais seanss: OPTIMĀLS SVARS UN GREMOŠANA.

Faubelezē seansi: VIELMAIŅAI, ZARNU MIKROBIOMAM, ORGANISMA ATTĪRĪŠANAI

AIKUŅĢA DZIEDZERA SIMPTOMI.

Pazemināta aizkuņģa dziedzera darbība: bāla vai nedaudz iedzeltena seja, norūpējusies sejas izteiksme, gurdenums, vājums, gaisa trūkuma sajūta, ēstgribas zudums vai slimīga novājēšana, piepūsts vēders, šķidrs vēders, nevēlēšanās runāt, iekšējo orgānu noslīdējums, balts aplikums uz mēles vai piepampusi mēle ar zobu nospiedumiem mēles sānos, pigmenta plankumi uz ādas, asinis izkārnījumos vai urīnā, (sievietēm: dzemdes asiņošana, pārāk liela asiņošana mēnešreižu laikā).

Pastiprināta aizkuņģa dziedzera darbība: pārēšanas vai smaguma sajūta vēderā, negribas dzert (nav slāpju instinkta), taukaina piegarša mutē, smagums galvā vai visā ķermenī, slikta dūša vai vemšana, saindēšanās simptomi, iespējama arī caureja.

Neiroplastiskais seanss: AIZKUŅĢA DZIEDZERIS.

KUŅĢA SIMPTOMI.

Pazemināta kuņģa darbība: ēstgribas zudums, vēdera piepūšanās, smagums kuņģī pēc ēšanas, sajūta, ka barība negremojas; sāpes saules pinuma rajonā; miegainums pēc ēšanas;

aizcietējumi vai caureja, sāpes kājās, pelēcīgi balts aplikums uz mēles, smaka no mutes.

Pastiprināta kuņģa darbība: liela ēstgriba – rijīgums, diskomforts kuņģa rajonā, kas rodas pie izsalkuma; tukšā dušā vai pie izsalkuma ir nespēks, nervozitāte, reiboņi, galvas sāpes vai slikta dūša; sāpīgas smaganas, sausas, apsārtušas lūpas, krampji kājās.

Neiroplastiskais seanss: KUŅĢIS.

SIRDS SIMPTOMI.

Pazemināta sirdsdarbība: sirdsklauves, neregulāras sāpju lēkmes sirds rajonā (durošas vai smeldzošas sāpes), kas parasti izstaro uz plecu vai roku, atmiņas traucējumi, džinkstoņa ausīs, reiboņi, ādas bālums.

Pastiprināta sirdsdarbība: trauksme, bezmiegs, sejas pietvīkums, slāpes, sāpīgas čūlas mutē un uz mēles, sarkana mēle, ātrs pulss.

Neiroplastiskais seanss: SIRDS, ASINSRITE.

Faubelezē seanss: ASINSVADU ATTĪRĪŠANAI

NIERU SIMPTOMI

Traucēta nieru darbība: hronisks nogurums, sāpes jostas vietā, ceļu locītavu slimības un ceļgalu vājums, džinkstoņa ausīs, dzirdes pasliktināšanās, reiboņi, urinēšanas traucējumi, atmiņas traucējumi, sliktas mācīšanās spējas, bailes, dažādas fobijas, raizes un trauksme. Sievietēm – karstuma viļņi, apsārtuši vaigi.

Neiroplastiskais seanss: NIERES

Faubelezē seansi: URĪNPŪSLIM UN NIERĒM, ORGANISMA ATTĪRĪŠANAI

PLAUŠU SIMPTOMI.

Traucēta plaušu darbība: dienas otrajā pusē – vaigu apsārtums, karstuma sajūtā plaukstās un pēdās; svīšana naktī; sejas tūska; dažreiz pazūd oža, bieži aizlikts degums; galvassāpes (tāpēc ka aizdeguna dobumi ir pilni ar gļotām, kas spiež uz galvas nerviem); drebulis, vēja nepanesība; sausums mutē, slāpes; aizdusa, smagums krūškurvī; paātrināts pulss, trauksme; klepus pie fiziskās slodzes; nevēlēšanas runāt, dažreiz pārāk klusā balss, nogurums; skumjas, ikdienas nomāktība; aizcietējumi; tūska vai bezformīgi ķermeņa apjomi.

Faubelezē seanss: PRET IEKAISUMIEM UN ALERGĪJU

Jūs varat veikt papildus diagnostiku, ko var atrast mūsu rakstos par iekšējiem orgāniem.