VIDEO

Kā notiek nodarbības?

Dzīva saskarsme ar Pēteri un Ēriku. Antonu pāris dalās ar zināšanām, personīgo pieredzi, koriģē praktisko vingrinājumu izpildi, nodrošina drošu un ērtu telpu labvēlīgām pārmaiņām.

Prakse

Antonu pāris izklāsta materiālu viegli saprotamā formā. Ērikas un Pētera vadībā dalībnieki veic praktiskos vingrinājumus. Materiāls nav jākonspektē, jo jaunās zināšanas tiek nostiprinātas praksē.

Darbs ar personiskām problēmām

Katrs dalībnieks strādā ar savu problēmu (slimība, konflikts ģimenē, problēmas darbā), veicot universālus vingrinājumus.

Pieskaršanās nezināmajam

Jūs atklāsiet savu jūtīgumu. Jūs ne tikai strādāsiet ar problēmām, ar ko atnācāt uz kursu. Mijiedarbības procesā ar Ēriku un Pēteri varēsiet izjust arī citas svarīgas jomas, par kurām pat neiedomājāties – saskarsme, ģimene, labklājība. Jūs izzināsiet pat savu dzīvi mammas vēderā, pieskarsieties savas dzimtas pagātnei.

Pārmaiņas šeit un tagad

Tas nav mācību kurss! Visas tehnikas iedarbojas uzreiz – tās nav speciāli jāmācās, lai pielietotu kaut kad nākotnē. Katrā nodarbībā tiek nostiprinātas iepriekšējās metodes, lai ieviestu jaunu uztveri savā dzīvē.

Bez mājasdarbiem

Kurss būs īpaši noderīgs aizņemtiem cilvēkiem, kuri nevar atvēlēt dažas stundas dienā, lai strādātu ar sevi. Tāpat kurss iepriecinās arī sliņķus, kuri mājasdarbu vietā, labprāt izklaidētos. Un pareizi vien ir! Dzīvojiet viegli un priecīgi, bet ārstēšanās notiks nodarbību laikā.