Pirms daudziem gadiem, 90-to gadu sākumā, kad es teicu, ka enerģētiski strādājot ar pacientu, es mainu pacienta gēnu uzbūvi, mediķi smējās par mani. Sevišķi atceros manas lekcijas Amerikā, Losandželosā, kur mani klausījās arī ārsti. Viņi teica: „Tas nav iespējams! Gēnus vispār nevar ietekmēt, ko nu tur vēl runāt par iedarbību uz gēniem ar enerģiju!” Taču es ar to strādāju. Es skaidri redzēju, ka man izdodas mainīt gēnu struktūru, un, pateicoties šīm ģenētiskajām izmaiņām, mani pacienti atveseļojās no tādām iedzimtām slimībām, ko ārsti uzskatīja par neizdziedināmām.

Bet pirmais mans pacients gēnu struktūras izmainīšanā biju es pats. 33 gadu vecumā es smagi saslimu – tolaik man bija vesela slimību buķete, tai skaitā arī tādas iedzimtas slimības kā: mikroinfarkts 33 gadu vecumā, tromboflebīts, limfadenīts – vēnu iekaisums.

Maniem vecākiem arī bija sirds un asinsrites problēmas. Mans tēvs nomira no infarkta 64 gadu vecumā, māte – 45 gadu vecumā no insulta. Un ne tikai maniem vecākiem, bet daudziem maniem senčiem ir bijušas sirds un asinsrites problēmas. Kā es to zinu?

Es izpētīju savu ģenealoģisko koku pa tēva līniju no 1627. gada un sapratu, ka daudzi mani senči ir nomiruši vai nu no infarkta, vai insulta. Toreiz to sauca par sirds vai smadzeņu trieku.

Es ne tikai esmu pārdzīvojis savu vecāku vecumu, bet es esmu atbrīvojies arī no savas iedzimtības. Tagad mana sirds un asinsvadi ir veseli!

Mediķi saka: tu esi tik jauns, cik veseli ir tavai asinsvadi. Pēc manu asinsvadu stāvokļa man tagad ir ap 25.

Manam tēvam mati atstāja viņa gudro galvu jau pēc 30 gadiem, man tie joprojām ir savā vietā.

Un lūk, pirms kādiem 18-iem gadiem zinātnieki beidzot atšifrēja cilvēka gēnus un atklāja, ka cilvēks savus gēnus var ietekmēt arī dzīves laikā, tātad tā saucamās iedzimtās slimības nav nekāda nolemtība kā domāja agrāk. Par šo teorētisko darbu zinātnieki saņēma Nobela prēmiju. Man par praktisko darbu savu atzinību izteica mani pacienti.

Zinātnieki atklāja arī to, ka tikai 2% gēnu atbild par mūsu veselību. Par ko tad atbild pārējie 98% gēnu? Šajos 98% gēnu ir ierakstītas visas slimības, ar kurām ir slimojuši ne tikai tavi un mani senči, bet šajos 98% gēnu ir ierakstītas slimības, ar ko ir slimojusi visa cilvēce, sākot no pašiem civilizācijas pirmsākumiem.

Iepriekšējā kursā es stāstīju par vīrusiem: par to, ka vīrusi ir sava veida parazīti. Nokļūstot tavā ķermenī, par savu „mājokli” vīrusi izvēlas tava ķermeņa šūnas. Un tava ķermeņa šūnās vīrusi sāk saimniekot: viņi pārprogrammē šūnas savām vajadzībām. Vīrusu informācija ierakstās tavos gēnos, šī informācija bojā tavus gēnus, un pēc tam šos bojājumus pārmantos arī tavi bērni, mazbērni un mazmazbērni.

Iedomājies, ka visi šie šūnu bojājumi tika pārmantoti no paaudzes paaudzē desmitiem un simtiem tūkstošu gadu garumā. Cilvēce ir slimojusi ar ļoti daudzām slimībām, un visi šo slimību radītie bojājumu ir ierakstīti visu cilvēku gēnos.

Iznāk, ka pašā pirmsākumā, pirms simtiem tūkstošiem un pat miljoniem gadu, cilvēki bija veseli par 100%, bet mūsdienu cilvēki ir veseli tikai par 2%. Un jo tālāk, jo trakāk. Ja pirms 20-25 gadiem tas bija ārkārtējs gadījums, ja kāds bērns piedzima ar patoloģiju, tad šodien ir brīnums, ja kāds bērns piedzimst vesels.

Atceries, potenciāli tu esi visdažādāko slimību nesējs, jo tavās šūnās ir ierakstītas visas iespējamās slimības. Tāpēc jebkurā mirklī tu vari saslimt ar kādu neizārstējamo slimību. Kā tas notiek?

Zinātnieki atklāja arī to, ka mūsu gēni ir kustīgi. Tie pārvietojās, mainās vietām. Un nelabvēlīgos apstākļos var „uzpeldēt” to slimību gēni, kas agrāk snauda un nekādi neizpaudās. Šo slimību gēni nelabvēlīgos apstākļos kļūst aktīvi un izraisa ļoti smagas slimības, sākot ar infarktu un beidzot ar vēzi.

Pietiek tikai ar vienas vienīgas šūnas bojājumu, lai sāktos ķēdes reakcija visa organismā. Bojātās šūnas vairs nebūs spējīgas iekļauties organisma kopējā darbībā, tās kļūs patoloģiskas un izraisīs visdažādākās slimības.

Tā arī rodas visdažādākās slimības, kas ir ne tikai iedzimtās patoloģijas, bet tās praktiski ir visas iespējamās slimības, piem., alerģija, astma, sirds un asinsrites traucējumi, kā arī jaunveidojumi. Visi jaunveidojumi (labdabīgie un ļaundabīgie audzēji) ir bojāto gēnu nopelns.

Tātad zinātnieki saka, ka slimību gēni kļūst aktīvi nelabvēlīgos apstākļos. Kas tad rada šos nelabvēlīgos apstākļus?

Nelabvēlīgos apstākļus cilvēks lielākoties rada pats. Zinātnieki joprojām nav atraduši iespēju izārstēt bojātās šūnas. Protams, ir jau radītas zāles, kas var palīdzēt apmēram pie 10 diezgan retām ģenētiskām slimībām. Bet kā ar pārējiem slimniekiem, piemēram, tiem, kuriem ir augsts asinsspiediens, astma, alerģija, audzēji utt.? Kad pienāks viņu kārta? To neviens nezina un pat nevar paredzēt.

Tāpēc vienīgā iespēja būt veseliem ir – pirmkārt, pašiem parūpēties par to, lai mēs dzīvotu labvēlīgos apstākļos un neprovocētu tos 98% gēnus, kas satur slimības.

Un, otrkārt, mainīt gēnu struktūru, atjaunot tos pēc dabas dotā koda, pēc dabas un mūsu dziļākās būtības matrices.

Mana ilggadējā dziednieka pieredze ir nostiprinājusi manī pārliecību par to, ka iedzimtība nav nekāda nolemtība, tas nav nekāds liktenis. Mēs varam mainīt gēnu struktūru un mēs to darīsim. Es esmu palīdzējis daudziem bērniem, kas nākuši pasaulē ar nopietnām iedzimtām patoloģijām.

Un es esmu palīdzējis ne tikai bērniem.

Tikai padomā! Visas slimības, izņemot traumas vai infekciju, taču ir gēnu bojājumu sekas. Tāpēc, strādājot ar jebkuru pacientu, es iedarbojos uz viņa šūnām, es iedarbojos uz viņa gēniem. Es to darīju vienmēr, es redzēju, ko daru, taču agrāk es nevarēju izskaidrot savu redzējumu. Tagad, pateicoties zinātnei, es varu izskaidrot pašu šūnu dziedināšanas un aktivēšanas mehānismu. Un ne tikai izskaidrot, bet iedot iespēju veikt atveseļojošos seansus jebkuram cilvēkam.

Ar cieņu, Pēteris ANTONS

Mūsu mājaslapā ir pieejami divi seansi gēnu atveseļošanai:

GENOMAM un

KRANIOSAKRĀLĀ AKTIVĀCIJA KRUSTIEM.

Seanss GENOMAM vairāk ir nepieciešams cilvēkiem gados, kā arī tiem, kuriem ir ģenētiskās slimības.

Savukārt seanss KRUSTIEM ir vajadzīgs katram no mums, jo aktivizē 96 “snaudošās” šūnas, kas satur Jauna Laikmeta DNS kodus.