Vai atceraties šī gada 8.aprīli? Tā bija ceturtdiena… Jums, iespējams, tā bija parasta darbadiena, taču es, pamostoties no rīta, ieraudzīju citu realitāti. Pateicoties sinestēzijai, kas man vienmēr darbojās “fonā”, visām lietām un parādībām es ieraudzīju citas krāsas un sadzirdēju citas skaņas. Katra nākamā diena atnesa man apbrīnojamus atklājumus par to, kas notiek cilvēkā un visā kosmosā. Šoreiz pastāstīšu par pārmaiņām dziedniecībā.

2021.g. 8.aprīlī mainījās darbības princips, kas bija enerģētiskās dziedniecības pamatā.  Metodes, tehnikas, rituāli – tas viss vairs neatbilst Esamības nodomam un cilvēka energoanatomijai. Par kādu dziedniecības principu ir runa? Kas konkrēti mainījies?

Agrāk dziednieki strādāja pēc principa, ka slimajai vietai jāiedod enerģija. Līdzīgi kā ieliet ūdeni glāzē. Tas bija dabiski, ka dziednieciskā enerģija ieplūda vietās, kur tā trūkst. Var teikt, ka dziednieciskā enerģija tiecās uz slimo vietu, slimā vieta to pievilka kā magnēts.

Protams, bija arī aplami viedokļi, ka slimība ir “negatīvā enerģija”, un tā ir jāizņem no ķermeņa, jāattīra, jāharmonizē, taču tas nebija pareizi.

Tāpēc visas efektīvās dziednieciskās tehnikas balstījās uz to, ka enerģija ir jāpiesaista (jāsapumpē, jāiedod).

Kopš 8.aprīļa viss ir savādāk: tagad SLIMĪBA ATGRŪŽ DZIEDNIECISKO ENERĢIJU.

Dziednieks vairs neko nevar iedot, un pacienta ķermenis nevar paņemt enerģiju.

Arī citas enerģētiskās tehnikas, kad agrāk strādāja nevis ar slimo vietu, bet ar biolauku un čakrām, arī nedarbosies.  Pašlaik šādas tehnikas var pat nodarīt kaitējumu cilvēka veselībai, jo notiek enerģētiskās metamorfozes cilvēka energostruktūrā. Tagad energostruktūru nedrīkst aiztikt! Cilvēks ir kā tauriņa kūniņa kokonā, taču cilvēks, kurš neredz un neizprot notiekošo, var šīs metamorfozas uzskatīt par patoloģijām.

Kāpēc notika šādas pārmaiņas dziedniecībā?

Atgādināšu, ka pārmaiņas notika visā kosmosā.

Ja agrāk Visums paplašinājās un viss dzīvais virzījās prom no Dzīvības Avota, tad, kopš 2021.g.8.aprīļa viss ir otrādi – mēs pagriežamies pret Dzīvības Avotu un ejam tam pretī.

Var iet “pa saulei”, kad Saule ir aiz muguras, Saules stari slīd gar jums, taču jūs tos īsti neredzat. Interesanti, ka kopš seniem laikiem cilvēki saka “pasaule”… Tāpat arī dzīvības spēks vienmēr slīdēja gar jūsu rokām, un jūs attālinājāties no Avota. Enerģijas kļuva arvien mazāk… Jums kļuva arvien aukstāk, un, lai saglabātu siltumu (enerģiju) jums gribējās noslēgties, sačokuroties, sarullēties kamoliņā.

Tagad jūs ejat pretī Saulei – redzat to, un arvien vairāk tuvojaties tai. Jūs ejat uz Dzīvības Avotu. Dzīvības spēks nāk jums pretim – jums tikai jāatver savas plaukstas un jāpaņem tas. Vairs nav jāaizsargā savs siltums (enerģija), bet jāiemācās atvērties. Tagad jāiemācās atvērties. Taču cilvēki to neprot, jo nekad nav to darījuši.

Kāda būs nākotnes dziedniecība? Mums tā vairs nav nākotne, bet tagadne – Enerģētiskās Atslēgas, jauni krāsu kodi un skaņas – tas viss darbojas pēc cita principa. Mēs nedodam enerģiju slimajai vietai, un mēs nedarbojāmies ar slimību cēloņiem.

Ar cieņu, Ērika