Gaisma, Skaņa, Vibrācija..

Tā dažos vārdos var raksturot Antonu pāra neiroplastisko ārstēšanu. Gaisma, skaņa un vibrācija ir galvenie smadzeņu stimuli. Iedarbība notiek caur dažādām sensorajām sistēmām. Gaisma (krāsas) – caur redzi, skaņa – caur dzirdi, un vibrācija… neticami – caur mēli!

Mēles pamatne atrodas tikai piecu centimetru attālumā no smadzeņu stumbra. Iedarbojoties uz mēli ar īpašām vibrācijām, signālu saņem smadzeņu stumbrs, kas savukārt nodod signālu smadzenēm un veģetatīvajai nervu sistēmai. Smadzeņu stumbrā sākas klejotājnervs, kas regulē visu iekšējo orgānu darbību. Smadzeņu stumbrs regulē arī bioritmus, un sadarbībā ar smadzenītēm – kustības un koordināciju.

Ar fonēmām var atveseļot jebkādu ķermeņa daļu. Jūsu ķermenis atveseļosies tikai tad, kad atveseļosies jūsu smadzenes.

Tad kāpēc neiroplastika nav kļuvusi par vispārpieņemtu medicīnas praksi? Kāpēc visā pasaulē šādu speciālistu ir ļoti maz? Kāpēc viņi ir tradicionālo neirologu izstumtie?

Kaut neiroplastika ir neiroloģijas nozare, to joprojām uzskata par alternatīvo medicīnu. Mūsdienu medicīna ir pilnīgi pakļauta farmakoloģijai. Katrs ārsts saņem priekšrakstus, kādi medikamenti un cik daudz mēnesī jāizraksta. Ja ārsts negrib pazaudēt savu darbu – “jāizpilda farmakoloģijas plāns”. Savukārt neiroplastika ir bezzāļu ārstēšana, kas farmakoloģijai nav pieņemama. Mēs, neiroplastiķi, nodarbojamies ar neiroplastiku vēl no 90-to gadu sākuma. Mums palīdzēja ne tikai zināšanas psihoterapijā un psiholoģijā, bet arī mūsu unikālās smadzeņu spējas, ko sauc par sinestēziju.

Dziednieciskās Fonēmas… Kā tās darbojas?

Kāpēc senos laikos izmantoja “mantras”?

Kā jūs paši varat sevi atveseļot? Turklāt tikai dažas minūtes dienā! Par to ir šis videoklips. VIDEO