Kāds ir optimālais seansu skaits?

Seansu ilgums 15-30 minūtes. Veiciet 1-3 seansus dienā. Ārstēšanas kurss – 6-8 nedēļas.

Seansi no sadaļas “Neiroplastika” satur krāsu kodus (bez skaņas), un pēc tam Pētera basklarnetes skaņas.

Seansi no sadaļas “Faubelezē” arī satur krāsu kodus (bez skaņas). Un pēc tam jums ir jānolasa ārstnieciskās zilbes fonēmas.

Mūsu Youtube kanālā varat iepazīties ar neiroplastikas seansu vizuālo izskatu, kā arī uzzināt, kā darbojas krāsas, skaņas un fonēmas. Videoklipi ir atskaņošanas sarakstā “Kā tas darbojas?” ŠEIT.

Vai var apvienot vairākas atveseļošanās programmas?

Jūs varat vienlaikus kombinēt vairākas atveseļošanās programmas. Seansi var sekot viens pēc otra uzreiz vai ar zināmu laika intervālu. Īpaši ieteicams apvienot programmas, kas vispusīgi iedarbojas uz vienu un to pašu ķermeņa daļu. Piem., ja jums sāp mugura, vienlaikus var veikt seansus MUGURKAULS un LOCĪTAVAS. Jums ir problēmas ar sirdi – apvienojiet seansus SIRDS un ASINSRITE.

Ja jums rodas neskaidrības ar seansu izvēli, zvaniet mums, lai saņemtu konsultāciju: +371 26520819 vai 28866000.

Vai ir kādas kontrindikācijas seansu veikšanai?

Seansus var veikt jebkura vecuma cilvēki, neatkarīgi no slimības smaguma.

Vai seansus var veikt bērni?

Jebkura vecuma bērni var uzņemt mūsu seansus.

Vai seansi var izraisīt saasinājumus?

Neiroplastika nekad neizraisa saasinājumus! Ja ārstēšanas laikā jums rodas sāpes vai diskomforts – tiem ir citi cēloņi.

Jebkāda ārstēšana: medikamenti, fizioterapija un procedūras vienmēr izraisa saasinājumus, taču neiroplastika – NEKAD! Kāpēc? Tāpēc, ka mēs neiedarbojamies uz dziedināmo ķermeņa daļu tieši. Mēs vispār tai “nepieskaramies”’. Veselības kodi krāsu un skaņu veidā iedarbojas tikai uz smadzenēm, formējot jaunus neironu ansambļus, kas atbild par konkrētām ķermeņa daļām. Mūsdienu medicīna ar savu “tiešo iedarbību” atrisina problēmu tikai uz neilgu laiku – pēc kāda laika slimība atgriežas un “uzdarbojas” vēl ar lielāku sparu. Turklāt ķīmiskai iedarbībai ar medikamentiem ir arī daudz nevēlamu blakus efektu, jo nav iespējams piegādāt zāles ierobežotai ķermeņa daļai – arī viss pārējais, kas nav slims, būs saindēts.

Neiroplastika, kas gan ir neiroloģijas nozare, joprojām tiek uzskatīta par “alternatīvo pieeju”. Zinātnei jau sen ir skaidrs, ka smadzenes ir komandpunkts visām ķermeņa daļām, visiem audiem, visām šūnām. Bez smadzeņu līdzdalības nenotiek nekas!

Tikai padomājiet: reti, kura slimība ienāk no ārpuses. Tikai trauma vai infekcija. Bet kas ir pārējās slimības? No kurienes tās rodas? Lielāka daļa slimību rodas mūsu ķermeņa iekšpusē – ārējā vide pie tām nemaz nav vainīga. Un svarīgākais atklājums, ko izdarīja 20.gs. beigās bija tas, ka sākums visām šīm iekšējām slimībām ir pārmaiņas smadzenēs. Un tikai pie pārmaiņām smadzenēs mainās hormonālais fons, asins sastāvs, šūnu dalīšanās ātrums un kvalitāte utt…

Secinājums ir vienkāršs: “ārējām slimībām” (infekcijai un traumām) ir vajadzīga tieša iedarbība uz bojāto vietu: dezinficēt, sasaitēt, ieģipsēt utt. Taču tām slimībām, kas atnākušas no smadzeņu “dziļumiem” ir vajadzīga cita ārstēšana. Kāda? Jāārstē smadzenes! Lai to izdarītu, ir vajadzīgi īpaši stimuli krāsu un skaņu veidā, jo pašas par sevi smadzenes vienkārši nevar atgriezties pie veselības. Krāsas un skaņas aktivizē ļoti konkrētus smadzeņu rajonus, kas atbild par dziedināmo vietu. Atcerieties: mūsu krāsu un skaņu kodi ir ZĀLES!

Un tomēr: ja tas nav saasinājums, kā izskaidrot dažādus sliktumus, kas rodas, atveseļošanas kursa laikā?

Jums jāsaprot, ka daudzas slimības ir cikliskas: ir laiks, kad slimība uzliesmo, pēc tam, kādu laiku ir miera periods, ko sauc par remisiju. Remisijas laikā var likties, ka slimība jau ir atkāpusies, taču tas ir maldīgs uzskats. Dažādām slimībām ir savi atšķirīgi cikli. Ir slimības, kas uzliesmo pavasarī un rudenī (depresija, gastrīts), citām ir diennakts ritmi (sāp mugura ap trijiem naktī, smaga galva no rītiem)… Diennakts stundas, laika apstākļi, klimats un citi nosacījumi ietekmē šos ritmus. Un iedomājieties, ka veicot mūsu atveseļošanas programmu, jūs “trāpījāt” savas slimības uzliesmojuma periodā! Tātad, dažādi sliktumi nav saistīti ar seansiem, bet gan ar kārtējo slimības ciklu. Cilvēkiem to grūti saprast, taču mēs bieži iesakām saviem klausītājiem: veiciet ārstēšanu ne tikai tad, kad ir uzliesmojums, bet arī miera periodos! Tad miera periods (remisija) pagarināsies, un nākošais uzliesmojums būs daudz vājāks, pēc tam vēl vājāks, un ar laiku pazudīs pavisam. Taču daudzi cilvēki uzskata remisiju par atveseļošanos, nedara neko, un pēc tam ir satraukti, kad notiek kārtējais uzliesmojums.

Kad notiks jūsu pilnīga atveseļošanās?

Tas ir saistīts ar audu atjaunošanās laiku. Taču katrs cilvēks ir unikāls, un, neskatoties uz smagām slimībām, un cienījamo vecumu, daudzi sajūt pašsajūtas uzlabojumu jau pirmajos seansos, vai pirmajā nedēļā. Līdz šim jūs nebijāt pieraduši pie tādām enerģijas dzīrēm (krāsu, skaņu un dziedniecisku simbolu veidā), un pēc seansa jūs droši vien jutāties apreibuši, iespējams, miegaini, bet reizē atbrīvoti; uzlabojās arī jūsu miegs. Daži sajuta neparastu spēka pieplūdumu un mundrumu; jūsu sāpes mazinājās vai pat pazuda pavisam.

Bet, lūdzu, lūdzu, nejauciet šo enerģijas uzkrāšanas periodu ar pilnīgu atveseļošanos. Jums jāzina, ka tas ir tikai atveseļošanās sākums. Kādreiz senā pagātnē daži mūsu pacienti pat atteicās no turpmākiem seansiem, jo viņiem pēc pirmā seansa kļuva vieglāk, sāpes pārgāja un viņi nodomāja, ka nav vērts vairāk tērēt naudu un savu laiku. Tas nav pareizi! Mēs redzam un zinām – jūsu slimība vēl nav uzvarēta.

Atkarībā no jūsu problēmas, pilnīga atveseļošanās var aizņemt vienu vai pat vairākus mēnešus. Tāpēc esiet pacietīgi un ar cerību, gribasspēku un veselīgu apsēstību uzturiet možu garu!

Atcerieties: āda pilnīgi atjaunojas viena mēneša laikā; skrimšļi un mīkstie audi – 1,5 mēneša laikā; kauli nomainās 3-4 mēnešos; gļotāda nomainās dažās dienās; aknas – vidēji 5 nedēļās.

Smadzenes mainās nepārtraukti, tieši tāpēc jūsu psihiskā atveseļošanās būs pirmā, ko jūs pamanīsiet, un tas izpaudīsies kā miers, emocionāls līdzsvars, labāka atmiņa, lielākas darbaspējas, dziļš un mierīgs naktsmiegs.

Un atcerieties, tad, kad jūsu smadzenes būs veselas, un jūs tās uzturēsiet veselas, pazudīs nevis ne tikai kāda viena no jūsu slimībām, bet pazudīs visas slimības, turklāt – pazudīs uz visiem laikiem.

Vai rezultāta nostiprināšanai seansu kurss būtu jāatkārto?

Ja slimība ir smaga vai hroniska, pēc dažiem mēnešiem var atkārtot visu kursu profilaktiski.

Profilaksi nodrošina arī jūsu dzīvesveids. Ja negribat atgriezties pie slimošanas, tad jādzīvo būs savādāk. Ērika bieži saka mūsu kursa dalībniekiem: “Ja tu dzīvosi, kā līdz šim, tad arī dabūsi to, ko līdz šim”. Tāpēc savos kursos mēs mācām citu dzīvesveidu, kas neļaus jums saslimt nākotnē.

Taču tagad, kad mūsu klātienes nodarbības nenotiek, dzīvesveids paliek jūsu ziņā. Cik būs mūsu spēkos, mēs ievietosim izglītojošus rakstus vai video-stundas.

Jau no pirmās dienās, kad jūs sākāt izpildīt seansus, jūs ne tikai ārstējāt savas jau esošās slimības, bet nodarbojāties arī ar savu nākotnes slimību profilaksi. Kad jūs kļūsiet veseli, nekad nepametiet šīs nodarbes, jo, ja jūs atgriezīsieties pie sava iepriekšējā dzīvesveida, atgriezīsies arī jūsu vecās draudzenes, kuru vārds ir – slimības.

Sevis atveseļošana tas nav kaut kāds laika posms, pēc kura jūs atkal varēsiet dzīvot pa vecam. Sevis atveseļošana – tas ir pilnīgi jauns ceļš, tas vienkārši ir cits ceļš. Tas ir jūsu pārvērtību ceļš, tas ir ceļš uz Sevi, kur veselība būs jūsu sabiedrotais.