Faubelezē seansi

Faubelezē jeb Meža Putnu Vēstījums ir jauna atveseļošanas sistēma. Šo sistēmu izstrādāja Ērika un Pēteris Antoni. Pēc milzīgām pārmaiņām cilvēka un visas Zemeslodes enerģētikā, kas notika 2021.g.8.aprīlī, iepriekš pielietotās dziednieciskās metodes būs ne tikai neefektīvas, bet daudzas – pat kaitīgas pacienta veselībai. Veco tehniku un metožu vietā Faubelezē jeb Meža Putnu Vēstījums kopā ar Neiroplastikas seansiem kļūs par avangarda biotehnoloģijām veselības jomā.

Faubelezē atveseļošanas sistēmai ir milzīgas priekšrocības: tā ir ātra un efektīva, turklāt jūs varēsit dziedināt ne tikai sevi, bet arī bērnus un mājdzīvniekus.

ANTONI

JAUTĀJUMI UN ATBILDES

Kas notiek Faubelezē seansu laikā?

Faubelezē seansa raidīšana piepilda telpu ar īpašu dziedniecisku atmosfēru. Labvēlīgu iedarbību saņem visas būtnes, kas atrodas telpā: pieaugušie, bērni, arī mājdzīvnieki, pat, ja viņi neskatās seansu tieši. Dziednieciskā atmosfēra veicina pašregulācijas un pašatjaunošanās mehānismus dzīvo būtņu organismā. Ja, piemēram, bērns ir slims, taču ir tik mazs, ka nevar noskatīties seansu, pietiek ar to, ka bērns atrodas telpā, kur demonstrē seansu. Bērns var spēlēties, ēst vai pat gulēt.

Vai seansos var piedalīties tie, kuriem nav šīs konkrētās veselības problēmas?

Faubelezē seansi atstāj labvēlīgu un stiprinošu ietekmi arī uz veseliem cilvēkiem un dzīvniekiem. Nekādu kontrindikāciju (blakņu) nav.

Kāds būtu optimāls seansu skaits?

Faubelezē seansu kurss ir 10-12 dienas.  Seansu ilgums 15-30 minūtes. Veiciet vienu seansu dienā. Taču, ja seansa laikā kāds jūs iztraucēja, un jums ir sajūta, ka seanss nenotika pilnvērtīgi, veiciet seansu vēlreiz jums ērtā laikā.

Vai var apvienot vairākas atveseļošanās programmas?

Jā, vienā dienā jūs varat noskatīties divas Faubelezē atveseļošanās programmas. Tāpat jūs varat apvienot Faubelezē seansus ar kādu no Neiroplastikas seansiem. Seansi var sekot viens pēc otra vai ar zināmu laika intervālu.

Vai rezultāta nostiprināšanai seansu kurss būtu jāatkārto?

Faubelezē seansu iedarbība turpinās vēl 30 dienas pēc kursa beigšanas. Ja slimība ir smaga vai hroniska, pēc 30 dienām seansus var atkārtot.

Vai seansi var izraisīt saasinājumus?

Faubelezē seansi neizraisa saasinājumus! Ja ārstēšanās laikā jums rodas sāpes vai diskomforts – tiem ir citi cēloņi.

Vai ir kādi ierobežojumi seansu veikšanai?

Seansus var veikt jebkāda vecuma cilvēki un dzīvnieki, neatkarīgi no slimību smaguma.

Ar ko Faubelezē seansi atšķiras no neiroplastikas seansiem?

Neiroplastika ārstē caur smadzenēm, savukārt Faubelezē Atslēgas palaiž organisma atjaunošanas mehānismus caur organisma energostruktūru.  Neiroplastikas seansi jāveic 2-3 reizes dienā, 6-8 nedēļas. Savukārt Faubelezē seansu kurss ir tikai 10-12 dienas – jāveic viens seanss dienā.

Faubelezē seansi ir tik spēcīgi, ka to dziedinošā iedarbība turpināsies vēl 30 dienas pēc kursa beigšanas. Šī 30 dienu dziedināšana notiek bez seansa vizuālās noskatīšanās.

P.S.

Seansu abonements sāk darboties uzreiz pēc apmaksas.

Visi Faubelezē video-seansi ir bez skaņas.

Sazināties ar tehnisko palīdzību

2 + 2 =

KONSULTĀCIJA VESELĪBAS JAUTĀJUMOS: +37126520819 +37128866000