Fiziķiem zināms, ka enerģija ir informācija. Dziedināšana ar rūnām arī pieder pie Informatīvās Dziedināšanas. Ērika pārvalda 245 Islandes rūnu alfabētus. Dažus no šiem alfabētiem var izmantot dziedniecībā, citus – saskarsmē, vēl citus – labklājībai un biznesam.

“Parastās rūnas, par kurām var izlasīt populārajā literatūrā, dziedniecībai nav derīgas, jo tie ir vienkārši burti – tā ir rakstība, kurai nav dziednieciska spēka. Arī senos laikos rakstības rūnas nekad neizmantoja dziedniecībā. Islande ir vienīgā valsts, kur tika izveidoti maģiskie un dziednieciskie rūnu alfabēti. Informācija par šiem alfabētiem ir pieejama tikai 18.gs manuskriptos”, – skaidro Ērika.

Ērikas sastādītās rūnu ligatūras palīdzēja ne tikai uzlabot veselību, bet arī iegūt labāk apmaksātu darbu, atgūt parādus, atrast savu otro pusīti, apklusināt skaļos kaimiņus un pat atmest dzeršanu.

Daudzi kursu klausītāji izmēģināja Ērikas rūnu ligatūras un kļuva neatkarīgi no medikamentiem. Vislielākie panākumi bija ar asinsspiediena regulēšanu, sāpju noņemšanu, muguras atveseļošanu.

“Jau vairāk kā 10 gadus mana galvenā problēma bija paaugstināts asinsspiediens. Ārsti man teica, ka regulāra zāļu lietošana būs nepieciešama līdz mūža galam, ik pa laikam mainot zāļu stiprību. Pateicoties jums, maniem jaukajiem un gaišajiem Veselības Skolotājiem, daudz kas manā dzīvē ir mainījies, turklāt uz labo pusi! Jau pēc ceturtās nodarbības pamanīju, ka, izpildot jūsu ieteikumus un vēl turpinot lietot savas ikdienas zāles pret paaugstinātu asinsspiedienu, mans asinsspiediens ir zemāks par normu, tādēļ nolēmu ikdienas zāles vairs nelietot. No tā brīža zāles asinsspiediena samazināšanai neesmu lietojusi un jūtos labi! Mans asinsspiediens ir normas robežās, kas bieži nebija pat tad, kad katru dienu lietoju zāles. Turklāt esmu atvadījusies no dažiem liekiem kilogramiem, kas sievietei nemaz nav mazsvarīgi. Paldies, jums abiem par sniegtajām zināšanām un mācībām dzīvot veseliem, bez zālēm, sāpēm un citām veselības problēmām, kā arī palīdzēt saviem mīļajiem, kam tas nepieciešams. Ingūna, 51 gads”