Ērika izmanto ne tikai rūnas, bet arī senas Tuvo Austrumu grafēmas un simbolus, tādus kā Arābu ligatūru un Orhonas rakstu. Ērika pati pārveido un stilizē rūnas un simbolus, izveidojot no tiem savas Veselības Formulas. Atšķirībā no rūnomantiem Ērika nevadās pēc vispārpieņemtiem principiem, bet tikai pēc savas sinestēzijas. Līdz ar to Ērikas Veselības Formulas ir ne tikai unikālas, bet pats galvenais ļoti efektīvas.

Ērikas sastādītie Labklājības Simboli palīdzēja ne tikai uzlabot finansiālo stāvokli, bet arī iegūt labāk apmaksātu darbu, atrast savu otro pusīti, apklusināt skaļos kaimiņus un pat atmest dzeršanu.

“Mani ļoti uzrunāja Ērikas dotie Labklājības Simboli. Es jūtu – tie darbojas. Arī mazdēlam tos pielietoju. Pārsteidzoši – viņš sācis pozitīvi domāt, pievērsās veselīgākam uzturam, un rezultātā viņam uzlabojusies gremošana. Arī pārējie mani ģimenes locekļi saņēma dāvanu no Ērikas – Simbolus labklājībai. Paldies, Ērika un Pēteri, par to darbu, ko jūs darāt! Galvenais, ka visas pozitīvās izmaiņas notiek tieši kursos – klātienē! Paldies! Mārīte”

“Pielietoju arī Labklājības Simbolus, un jau ir rezultāti: šogad ieguvu vietu nelielā projektā, uz ko nemaz necerēju. Atguvu arī pagājušajā gadā nopelnīto, bet neizmaksāto naudu. Vislielākais paldies jums abiem par to, ka visu to varu piedzīvot! Paldies, paldies, paldies! Zaiga”

“Katru reizi, kad radās sadzīves problēmas, atnākot uz nodarbībām, es saņēmu risinājumu no Ērikas. Ērikas Labklājības Simboli palīdzēja man vinnēt tiesā un atgūt savu īpašumu, kaut advokāti apgalvoja, ka lieta ir bezcerīga. Aiga, 49 gadi”.