JAUTĀJUMI UN ATBILDES

Kas ir neiroplastika?

Neiroplastika ir jauns virziens neiroloģijā. Šos neiroplastikas seansus izstrādāja Ērika un Pēteris Antoni. Pēc milzīgām pārmaiņām makro un mikrokosmā, kas notika 2021.g.11.decembrī, neiroplastikas seansi kļuva daudzkārt spēcīgāki, efektīvāki un pēc savas iedarbības līdzīgi Faubelezē seansiem.

Tagad Jaunā Laikmeta neiroplastikai ir milzīgas priekšrocības: tā ir ātra un efektīva, turklāt jūs varēsit dziedināt ne tikai sevi, bet arī citus cilvēkus un mīļdzīvniekus.

Kas notiek neiroplastikas seansu laikā?

Kopš 2021.g.11.decembra neiroplastikas seansa raidīšana piepilda telpu ar īpašu dziedniecisku atmosfēru. Labvēlīgu iedarbību saņem visas būtnes, kas atrodas telpā: pieaugušie, bērni, arī mājdzīvnieki, pat ja viņi neskatās seansu tieši. Dziednieciskā atmosfēra veicina pašregulācijas un pašatjaunošanās mehānismus dzīvo būtņu organismā. Ja, piemēram, bērns ir slims, taču ir tik mazs, ka nevar noskatīties seansu, pietiek ar to, ka bērns atrodas telpā, kur demonstrē seansu. Bērns var spēlēties, ēst vai pat gulēt.

Vai seansos var piedalīties tie, kuriem nav šīs konkrētās veselības problēmas?

Neiroplastikas seansi atstāj labvēlīgu un stiprinošu ietekmi arī uz veseliem cilvēkiem un dzīvniekiem. Nekādu kontrindikāciju (blakņu) nav.

Kāds būtu optimāls seansu skaits?

Seansu ilgums 15-30 minūtes. Jūs varat izvēlēties 14 dienu intensīvo programmu: tad veiciet 2-3 seansus dienā. Jūs varat izvēlēties arī 28 dienu programmu: tad veiciet tikai vienu seansu dienā. Taču, ja seansa laikā kāds jūs iztraucēja, un jums ir sajūta, ka seanss nenotika pilnvērtīgi, veiciet seansu vēlreiz jums ērtā laikā.

Vai var apvienot vairākas atveseļošanās programmas?

Jā, vienā dienā jūs varat noskatīties divas atveseļošanās programmas. Tāpat jūs varat apvienot neiroplastiku ar kādu no Faubelezē seansiem vai mūsu semināriem. Seansi var sekot viens pēc otra vai ar zināmu laika intervālu.

Vai rezultāta nostiprināšanai seansu kurss būtu jāatkārto?

Kopš 2021.g.11.decembra nav nepieciešams veikt seansus 1,5-2 mēnešus, kā tas bija agrāk. Neiroplastikas seansi kļuva tik spēcīgi, ka to iedarbība turpinās vēl 26 dienas pēc kursa beigšanas. Ja slimība ir smaga vai hroniska, pēc mēneša seansus var atkārtot vai piemeklēt citu programmu ar līdzīgu iedarbību. Zvaniet mums, lai saņemtu bezmaksas konsultāciju.

Vai seansi var izraisīt saasinājumus?

Neiroplastikas seansi neizraisa saasinājumus! Ja ārstēšanās laikā jums rodas sāpes vai diskomforts – tiem ir citi cēloņi.

Vai ir kādi ierobežojumi seansu veikšanai?

Seansus var veikt jebkāda vecuma cilvēki un dzīvnieki, neatkarīgi no slimību smaguma.

P.S.

Seansu abonements sāk darboties uzreiz pēc apmaksas.

Sazināties ar tehnisko palīdzību

2 + 2 =

KONSULTĀCIJA VESELĪBAS JAUTĀJUMOS: +37126520819 +37128866000