Šonakt apzinātās sapņošanas laikā es satiku savas Zvaigžņu ģimenes būtni vārdā Nunavisvelešbufūr.  Viņas vārds bija garāks, taču es iegaumēju tikai tā sākumu. Nunavisvelešbufūr nozīmē “tā, kuru piesauc, lai atjaunotu līdzsvaru”.

Es satiku viņu, lai parunātu par to, kas šobrīd notiek kosmosā, taču Nunavisvelešbufūr atlika mūsu sarunu: “Man jādodas uz Indonēziju. Tur vajadzīga mana palīdzība”. Es pajautāju: “Vai varu doties kopā ar Tevi?”. “Tev tas ir pārāk bīstami,” – atskanēja atbilde.

No rīta pamostoties, es izstāstīju Pēterim savu redzējumu un jautāju, vai viņš kaut ko zina par Indonēzijas problēmām. Es nezināju neko, jo ziņas nelasu un televīziju neskatos. Pēteris atvēra internetu un izlasīja, ka Indonēzijā ir ļoti bēdīgs stāvoklis ar Covid-19: katru dienu mirst ap 1000 cilvēku, vakcīnu pietrūkst, medicīnas līmenis ir ļoti zems, taču ir liels cilvēku blīvums un antisanitāri apstākļi. Mēs paši bijām Bali salā pirms 20 gadiem un redzējām, kā cilvēki tur dzīvo.

Tas pagaidām ir viss. Priecājos, ka indonēzieši saņems manas Paziņas neredzamu atbalstu.

Mana paziņa Nunavisvelešbufūr atļāva uzrakstīt un parādīt jums viņas vārdu “kosmisko zīmju valodā”.

Turpmāk – vēl…

Ar cieņu, Ērika.

14.07.2021

 Sekojiet visiem jaunumiem Facebookā https://www.facebook.com/biomatrice/ vai Istagramā, kur mēs ievietojām savus redzējumus, prezentācijas un aktuālus piedāvājumus. Mājaslapa nesatur visas publikācijas!