Mīļie Draugi! Gribu padalīties ar savu sinestētisko redzējumu par cilvēku vārdiem. Ja agrāk sieviešu un vīriešu vārdi bija krāsaini, tad kopš 2021.g.1.jīlija es pamanīju, ka cilvēku vārdi pakāpeniski kļuva tumšāki, kamēr dažu dienu laikā kļuva pilnīgi melni. Kā to var izskaidrot?

Ja agrāk Visums paplašinājās, un viss dzīvais virzījās prom no Dzīvības Avota, tad, kopš 2021.g.8.aprīļa viss ir otrādi – mēs pagriežamies pret Dzīvības Avotu un ejam tam pretī. Var iet “pa saulei”, kad Saule ir aiz muguras, Saules stari slīd gar jums, taču jūs tos īsti neredzat. Interesanti, ka kopš seniem laikiem cilvēki saka “pasaule”… Tāpat arī dzīvības spēks vienmēr slīdēja gar jūsu rokām, un jūs attālinājāties no Avota. Enerģijas kļuva arvien mazāk… Jums kļuva arvien aukstāk, un, lai saglabātu siltumu (enerģiju) jums gribējās noslēgties, sačokuroties, sarullēties kamoliņā.

Tagad jūs ejat pretī Saulei – redzat to, un arvien vairāk tuvojaties tai. Jūs ejat uz Dzīvības Avotu. Dzīvības spēks nāk jums pretim – jums tikai jāatver savas plaukstas un jāpaņem tas. Vairs nav jāaizsargā savs siltums (enerģija), bet jāiemācās atvērties. Tagad jāiemācās atvērties. Taču cilvēki to neprot, jo nekad nav to darījuši.

Līdzīgi tam, ka izskatās cilvēku silueti ejot pretī saulei, tagad cilvēku vārdi, kā viņu būtības sastāvdaļa, izskatās melni. Tomēr mēs nezaudēsim savu individualitāti! Mēs neizskatīsimies visi melni. Jau tagad parādās spīdums uz melnā fona, taču šie krāsu toņi būtiski atšķiras no tā kas bija pirms 1.jūlija.

Rakstam es pievienoju krāsu tabulu, kas attiecās uz vārdu starojumu, ņemot vērā vārda PIRMO BURTU vai pirmo zilbi. Krāsu apzīmējumi (saulriets, lietus mākoņi, avene utt.) ir tikai manas asociācijas – jums var veidoties savas. Kā turpinājumu ievietoju tabulu, kas papildinās iepriekšējo: tagad ņemsim vērā gan vārda sākumu, vidu un beigas. Vienai un tai pašai zilbei var būt vairāki toņi. Apvienojiet abus materiālus un izveidojiet sava vārda “krāsainu portretu”. Atcerieties, ka visiem vārdiem tagad ir melns fons – ka nakts debesis ar starojošām (un krāsainām) zvaigznēm.

Kā praktiski izmantot šo informāciju?

Pirmkārt, diagnostikai. Visas “Annas” taču nav vienādas. Tāpēc, izmantojot īpašu testu, es nosaku gan ķermeniskās, gan psiholoģiskās problēmas. Taču tas ir diezgan sarežģīti, un, lai to iemācītos, jums būtu jāapmeklē vairākas nodarbības. Ceru, ka oktobrī šādas nodarbības notiks. (Sekojiet mums, lai būtu lietas kursā par semināriem klātienē.)

Otrkārt, jūs paši varat noteikt saderību ar savu vārdu.

Vai jums patīk šīs krāsas? Vai jūs varat tās saukt par “savām krāsām”? Sastādiet sarakstu ar ziediem, augiem, ogām, dabas parādībām un tml., kur ir jūsu vārda krāsas. Vai jūs gribētu šīs krāsas spilvendrānu, dvieli, mobilā telefona vāciņu, kosmētikas somiņu? Ja jūs kategoriski negribētu, lai šīs krāsas būtu jūsu apkārtnē, iespējams, ka vārds jums neder. Tas neatbilst jūsu raksturam. Kāpēc jums jābūt “salātu lapai”, ja izjūtat sevi kā “negaisu” vai “saulrietu”?

Jums var rasties jautājums: Vai man ir jāvalkā šīs krāsas drēbes? Varbūt jāiegādājas kāda rota un tml.?

Speciāli tas nav jādara. Ja vārds saskan ar jūsu būtību, šīs krāsas būs jūsu dzīvē – dabiski un neuzkrītoši.

Ar cieņu, Ērika

 Sekojiet visiem jaunumiem Facebookā https://www.facebook.com/biomatrice/ vai Istagramā, kur mēs ievietojām savus redzējumus, prezentācijas un aktuālus piedāvājumus