Pamēģiniet atcerēties, kā mainījās jūsu pašsajūta pēc tikšanās ar skauģi?

* savilkts sprands, smagums plecos, it kā kāds sēdētu uz tiem; sāpes mugurā vai locītavās, lai gan nav bijušas nekādas traumas;

* hronisks nogurums; trauksme, nelaimes priekšnojauta, kašķīgums, grūtības savaldīt negatīvas emocijas;

* pārēšanās, prasās pēc saldumiem, alkohola vai citām kaitīgām vielām, negribas vingrot;

* avārijas vai traumatiskas situācijas;

* nepatīk savs atspoguļojums spogulī;

* pasliktinās atmiņa, pazeminās darba spējas;

* slikti dzīst brūces, ilgi nevarat atkopties no slimībām;

* klejojošas sāpes, kurām nevar atrast cēloni;

* nezināmas izcelsmes slimības vai neskaidra diagnoze; nepalīdz medikamenti.

Kas notiek ar cilvēku, kuram šķiet, ka notikuši noskaušana vai “kaut kas uzlikts”?

Pretēji banālam uzskatam, ka cietušajam ir bojāts biolauks, aizvērtas čakras, piesārņota aura un tml., mēs pieturamies pie racionālās un zinātniskās pieejas:

“Ar jūsu biolauku viss ir kārtībā! Noskaušana ir fizioloģisko, elektrisko un bioķīmisko reakciju kļūme jūsu organismā. Organisms sāk darboties pret sevi. Un tas ir sākums dažādām slimībām un neveiksmēm.”

Lai palīdzētu cilvēkam, kuru skārusi noskaušana, speciālistam būtu jāzina objektīvie procesi, kas notiek cietušā ķermenī, un jāzina, kā novērst šo neirofizioloģisko kļūmi organismā.

Lai būtu lietas kursā par visjaunākajiem zinātniskiem atklājumiem veselības jomā, mēs katru gadu apmeklējam zinātniskas konferences un seminārus.

Pēdējo piecu gadu atklājumi, pateicoties neinvazīvajām tehnoloģijām, ļauj ieskatīties dzīvajās smadzenēs tieši tad, kad cilvēkam ir noskaušanas, kā arī ļaunās acs vai lāsta simptomi.

Pētījumi rāda, ka cilvēkam, kurš slikti jūtas pēc saskarsmes ar nelabvēli, rezultātā ir traucēta neiroendokrīnā sistēma, ko veido hipotalāma, hipofīzes un virsnieru ass. Kā tas izpaužas? Cietušais sliktāk pielāgojas stresam, rodas vielmaiņas traucējumi, mainās uztura uzvedība ar visām izrietošām sekām: pārēšanās, lieki kilogrami. Cieš sirds-asinsvadu sistēma: aritmija, asinsspiediens, aizdusa. Pasliktinās atmiņa. Sāp mugura, rokas, kājas. Pazeminās imunitāte.

Ja trīs dienu laikā pēc kāda konflikta, nepatīkamas saskarsmes vai stresa jums parādās saaukstēšanas simptomi vai urīnpūšļa iekaisums, akūts prostatīts vīriešiem, olnīcu iekaisums sievietēm, tad tā ir noskaušana, kas skārusi neiroendokrīno sistēmu, kas skārusi jūsu imunitāti. Trīs dienas – tas ir vidējais mikrobu inkubācijas laiks. Iekaisums var skart arī citas ķermeņa daļas, piem., ādu: var parādīties izsitumi, furunkuli, aukstumpumpas.

Ja neiroendokrīnā kļūme nebija pārāk nopietna, tad ar laiku viss normalizējas. Taču dažreiz kļūme nepāriet, un tad trīs – četru mēnešu laikā jau parādās kādas nopietnas slimības simptomi. Tā sākas onkoloģiskie un autoimūnie procesi: artrīts, diabēts, vairogdziedzera slimības, prostatas palielināšanās, alerģija, astma u.c.

Un tomēr, vai tā nav kaut kāda mistika, ka skauģis var negatīvi ietekmēt jūsu dzīvi? Vai skauģis ir stiprāks par jums? Kāpēc nenostrādā dabas dotie aizsardzības mehānismi?

Ja atmetīsim mistiku (vampīrismu un līdzīgas lietas), jūsu ievainojamību var izskaidrot neirofozioloģija. Jūs piederat pie tiem cilvēkiem, kuriem dominējošā ir labā smadzeņu puslode. Jūs esat radoši, mākslinieciski, jums ir laba gaume, jūs protat novērtēt skaistumu, jūs esat emocionāli, jūtīgi un intuitīvi. Jūsu labā puslode perfekti nolasa neverbālos signālus no citiem cilvēkiem. Un, cik lišķīgus vārdus jums cilvēks arī neteiktu, labā puslode zina – skaudība!

Mēs apgalvojam, ka skaudība nav ārstējama. Skauģis ne tikai grib to, kas pieder jums, bet uzskata, ka jūs neesat pelnījuši tādu veselību un labklājību. Skauģis nepriecājas par jūsu panākumiem. Skauģis jūs neieredz. Jā, viņš runā glaimojošus vārdus, taču jūs jūtat naidu un nelabvēlīgo attieksmi. Skauģis izjūt baudu, ja jums ir problēmas, izturas pret jums ar “līdzjūtību”; labprāt uzklausa, kā jums neiet un kur jums sāp.

Taču jūs pazīstat arī cilvēkus, kuriem dominē kreisā puslode. Viņi ir loģiski un racionāli, un nekādai noskaušanai netic. Var padomāt, ka neticība ir viņu aizsardzība pret noskaušanu, taču tā tas nav. Arī kreisās puslodes cilvēki nolasa neverbālos signālus no citiem cilvēkiem, arī viņi var piedzīvot konfliktus, stresu un graujošus psiholoģiskos triecienus. Un arī sekas būs tādas pašas, kā noskaušanas gadījumā.

Mēs pārvaldām havajiešu dziedniecību, ko apguvām 2010.g. no havajiešu priesteriem Kahūnām. Kahūnas apgalvo, ka kaitējumu no noskaušanas var iegūt ēdot. Jā, jā: ēdot pie viena galda ar skauģi. Tas var notikt viesībās un citos svinīgos pasākumos. Ēdot jūs kļūstat ievainojami: nelabvēlis nodara jums pāri caur enterālo nervu sistēmu, kas atrodas gremošanas traktā.

RISINĀJUMS pret noskaušanu, ļauno aci, lāstu un citu negatīvo ietekmi ir mūsu neiroplastiskais seanss ATTĪRĪŠANĀS.