Jums saka, ka ar vecumu jūsu atmiņa neizbēgami pasliktināsies… Jums sāpēs mugura un nākotnē būs obligāti jāliek endoprotēzes…

Jums saka, ka ķermenis neizbēgami noveco un degradē: “Ko tad Jūs gribat savā vecumā?”, un mēģina jūs uzskaņot uz nevarību vecumdienās.

Taču mēs jums sakām – NETICIET!

Nav svarīgi, cik jums gadu, un cik smaga ir jūsu slimība. Cilvēka ķermenis var atjaunoties! Un tas notiek, pateicoties jūsu smadzeņu spējai mainīties.

Jā, jā – jūsu smadzenes ir elastīgas, plastiskas, un mēs vēl teiktu “paklausīgas”.

Turpretī novecojušiem uzskatiem, ka smadzenes degradē, jauns virziens medicīnā ir neiroplastika, kas pierāda pretējo – smadzenes un viss ķermenis spēj atjaunoties jebkurā vecumā.

Mēs, Ērika un Pēteris ANTONI, darbojamies veselības jomā, taču mēs neesam dziednieki-ekstrasensi. Mēs nestiprinām biolauku, mēs neattīrām čakras un nepareģojam nākotni. Mēs palīdzam cilvēkiem atveseļoties, pamatojoties uz zinātnisko pieeju un pēdējiem atklājumiem neirobioloģijā.

Lai būtu lietas kursā par visjaunākajiem zinātniskiem atklājumiem veselības jomā, katru gadu mēs apmeklējam zinātniskas konferences un seminārus.

Mēs bijām sašutuši, kad pēc zinātniskām konferencēm neirobioloģijā, ieskatījāmies internetā – ko tur raksta par neiroplastiku? Neiroplastika, neirobika, neirografika un daudz kas cits ar piedēkli “neiro”… Tam visam nav nekāda sakara ar īsto neiroplastiku, kā medicīnas nozari.

Gandrīz 400 gadus medicīnā valdīja uzskats, ka nervu šūnas iet bojā un neatjaunojas. Agrāk uzskatīja, ka jau pubertātes vecumā smadzenes sāk degradēt. Turklāt pēc smadzeņu traumas vai asinsizplūduma, smadzenes nekad nedarbosies kā iepriekš. Tāda nolemtība..

Taču pēdējo gadu atklājumi, pateicoties neinvazīvajām tehnoloģijām, ļauj ieskatīties dzīvajās smadzenēs un novērot, ka veicot īpašus uzdevumus, smadzenes atjaunojas! Ir pierādīts, ka caur smadzenēm, kā caur komandpunktu, var atgriezt veselību visam ķermenim – atjaunot locītavu kustīgumu, nostiprināt muguru, labvēlīgi ietekmēt dziedzerus, iekšējo orgānu darbību, un, kas ir pavisam apbrīnojami, “ieslēgt” vai “atslēgt” noteiktus gēnus.

Pats svarīgākais, kas jums jāsaprot, ka smadzenes nevar atjaunot sevi pašas – tām ir vajadzīgs stimuls, ārējais kairinājums. Šis stimulam regulāri jāiedarbojas caur kādu sensoro sistēmu, veidojot jaunus neironu ansambļus jūsu smadzenēs.

Mēs izstrādājām neiroplastiskās tehnikas, ko augsti novērtēja arī biotehnoloģiju speciālisti no Honkongas.

Neiproplastika caur redzes sensoro sistēmu.

Divdesmit piecus gadus, vērojot cilvēku organisma patoloģijas, Ērika izveidoja savu atveseļošanās sistēmu – krāsu kodus, kas atjauno orgānu un audu šūnas. Vērojot noteiktas krāsas RGB sistēmā, īpašā secībā un intervālā, cilvēka smadzenes redz Veselības kodu. Epifīze pārvērš krāsas elektromagnētiskajos viļņos, pēc tam izdalās attiecīgi hormoni un sākas atveseļošanās.

Iedarbība caur redzi ir ļoti spēcīga ārstēšana, jo no fizioloģijas viedokļa caur redzi cilvēks uztver 80% informācijas.

Mazāk ir zināma iedarbība caur dzirdi, taču mēs tai pievērsām īpašu uzmanību.

Neiroplastika caur dzirdes sensoro sistēmu.

Vibroakustiskā terapija, ko vada Pēteris, tā ir neiroplastiska iedarbība ar basklarnetes skaņām.

To, kas notiek organismā vibroakustiskās terapijas laikā sauc par sonoluminescenci jeb Vortingtona efektu.

DNS dubultspirāle, X-hromosomas, mugurkauls ar saviem viļņveidīgajiem ķermeņa izliekumiem, organisma mikro un makro struktūras caur akustisko koridoru uztver fononus (skaņas kvantu līmenī) un pārvērš tos gaismā, fotonos, t.i., enerģijā. Pateicoties kavitācijas procesiem dažādos ķermeņa šķidrumos, cilvēka ķermenis sāk ražot papildus enerģiju, kas nepieciešama, lai organisms varētu atveseļoties. Skaņa pārvēršas gaismā – sākas organisma pašatveseļošanās.

Īpašas skaņas, šo skaņu noteikta secība un atskaņošanas veids liek orgāniem vibrēt veselības diapazonā. Savukārt cilvēka smadzenēs atskaņošanas laikā notiek pārprogrammēšana uz atveseļošanos, turklāt bez zālēm. Tā nav nekāda mistika – tā ir neiroplastika, kā arī kvantu fizika.

Pēc Honkongas zinātnieku teiktā, vibroakustiskā terapija vispirms sagrauj slimību struktūras un pēc tam atjauno dabas doto veselības kodu. Sevišķi efektīvi tas notiek pie hroniskām, kā arī neārstējamām slimībām, ko pacienta organisms jau sācis uztvert kā normu.

Pēteris ir izstrādājis 31 atveseļošanās programmu ar basklarnetes skaņām dažādām organisma sistēmām, visiem iekšējiem orgāniem un ķermeņa daļām, kā arī atsevišķiem audiem, piemēram, smadzeņu, kaulu un tauku audiem, locītavām, kauliem, saistaudiem un skrimšļiem… Pat notievēšanai ir speciāla vibroakustiskā programma.

Nodarbībās Pētera basklarnetes skaņas ārstē mugurkaulu, imūno sistēmu, locītavas, iekšējos orgānus, asins sastāvu un daudz ko citu. Klausītāji novēroja, ka daudziem jau pēc pirmā seansa uzlabojās miegs, pārstāja sāpēt mugura, atbrīvojās savilktie muskuļi, pazuda kustību ierobežojumi rokās un kājās.

Pēteris atklāja arī to, ka cilvēks var atveseļoties, ja pats izrunā īpašas dziednieciskas skaņas – fonēmas. Kursu klausītāji fiziski izjuta, ka dziednieciskās fonēmas izvibrē mugurkaulu un iekšējos orgānus veselības vibrācijās.