Ērika un Pēteris palīdz cilvēkiem, kuri cieš no hroniskajām sāpēm, palīdz tiem, kuri izmēģinājuši zāles un nervu blokādes, fizioterapiju, lāzeru un akupunktūru… Rezultāta nav! Tie bija pacienti, kuriem speciālisti teica: “Mēs izdarījām visu iespējamo”.

“Pie mums atnāk tad, kad vairs nekas nepalīdz, – skaidro Pēteris. “Pie mums griežas cilvēki, kuriem sāp tā, ka viņi gatavi nomirt”.

Asas sāpes vienmēr brīdina cilvēku par slimību: “Pievērs uzmanību šai vietai!” Tomēr, ja trauma vai slimība ir izārstēta, bet joprojām sāp, tad sāpes ir iesakņojušās cilvēka galvas vai mugurkaula smadzenēs.

Sāpju centri smadzenēs liek jums domāt, ka sāp kaut kur ķermenī, kaut patiesībā tur vairs nesāp. Sāpes ir sākušas dzīvot “otru dzīvi”, kaut ķermenis jau ir vesels.

Iznāk, ka sāpes nozog jūsu veselību, labu pašsajūtu un psihisko mieru. Sāpju centrs okupē citu ķermeņa daļu pārstāvniecību smadzenēs un tad pilnīgi veseli orgāni sāk sāpēt un slimot. Iedomājieties, ka jums bija traumēts plecs, kuru izārstēja. Taču sāpju centrs pārņēma sejas vai rokas “pārstāvniecību” smadzenēs, un pēkšņi jums attīstījās pirkstu nejūtīgums, rokas notirpums, sāpes sejā, žokļos, zobos… Protams, mediķi jums neko neatrada, un nepatīkamos simptomus norakstīja uz osteohondrozi! Ļoti bieži mugurkaulu izmanto kā grēkāzi simptomiem, kuriem nevar atrast izskaidrojumu.

Sāpju centri var okupēt ne tikai iekšējo orgānu teritorijas smadzenēs, bet arī nozagt jūsu psihisko mieru, atmiņu un mācīšanās spējas. Daudzi smadzeņu rajoni vienlaikus atbild gan par sāpēm, gan par domāšanu, kustībām, jūtām un atmiņu.

Tas izskaidro novērojumu, kāpēc cilvēks, kurš cieš no sāpēm, nevar normāli domāt, graciozi kustēties, koncentrēt uzmanību un kontrolēt emocijas.

“Mūsu uzdevums – atgriezt jūsu smadzenēm okupētās teritorijas, sāpju nozagto mieru un veselību” – saka Ērika.

LAI ATBRĪVOTOS NO SĀPĒM veiciet Faubelezē seansu PRET SĀPĒM

“Labdien, mani mīļie Skolotāji! Pēdējā kursa laikā esmu piedzīvojusi pozitīvas pārmaiņas savā pašsajūtā. Šo laiku varu nosaukt par uzvaru pār muguras sāpēm. Jau piecus gadus man par sevi atgādināja lokālas punktveida sāpes mugurkaula labajā pusē zem lāpstiņas. Nu tās lēnām ir atkāpušās. Zaiga”

“Ļoti pateicīga esmu par Ērikas rūnu formulām, ar kuru palīdzību pilnībā esmu aizmirsusi par pretsāpju līdzekļiem. Kurus agrāk lietoju 2-3 reizes dienā. Paldies un uz tikšanos! Ludmila, 56 gadi”

“Man 53 gadi. Pateicos pa mācību. Atbrīvojos no krustu sāpēm, ceļgalu sāpēm, gūžas sāpēm, potīšu sāpēm, no smaganu asiņošanas, sliktas elpas, audzēja aiz kreisās auss, meteorisma, no liekajiem kilogramiem un bailēm no nākotnes. Paldies! J.”

“Visbiežāk izmantoju Ērikas rūnu formulas. Ikdienā asinsspiedienam, bet kad mana 93-gadīgā mamma salauza potīti, noderēja rūna lūzumiem, un nevajadzēja pat pretsāpju zāles, un mamma atveseļojās. Alda”