2020.g 17.jūnijā ultrasonogrāfija uzrādīja, ka mans žultsvads ir pilns ar akmeņiem, man ir hronisks pankreatīts, cista kreisajā nierē un vēl visāda nelāga informācija! Uztaisīju analīzes – iekaisis aizkuņģa dziedzeris! Lietoju zāles, taču tās tikai minimāli palīdzēja mazināt simptomus. Ķirurgi jau asināja skalpeli, jo pie aizsprostota žultspūšļa uz operāciju mani varēja aizvest kuru katru brīdi ar “ātro palīdzību”.

Nolēmu pamēģināt Jūsu pieeju un veicu Jūsu neiroplastikas seansus, kuri video variantā ir pieejami www.biomatrice.lv :

“NIERES” – vienu mēnesi;

“AIZKUŅĢA DZIEDZERIS” – vienu mēnesi;

 “AKNAS UN ŽULTSPŪSLIS” – 1,5 mēnesi.

Katru seansu skatījos 2-3 reizes dienā.

Neiroplastikas seansu rezultātā pazuduši simptomi: atraugas, spiešana pakrūtē, slikta dūša, kamols kaklā, rūgtums mutē, kuņģa dedzināšana u.c.

Papildus ievēroju Jūsu ieteikto diētu, lietoju ūdeni, ko uzstrāvoju ar Ērikas Biomatricēm.

Pēdējo seansu kursu “AKNĀM UN ŽULTSPŪSLIM” vēl nebiju pabeigusi: bija palikusi vēl viena nedēļa, tomēr aizgāju uz medicīniskām pārbaudēm.

Ultrasonogrāfijā 2021.g 31.maijā redzami uzlabojumi: iekaisuma žultspūslī nav, pankreatīta nav, cista kreisajā nierē ir samazinājusies, akmeņu žultsvadā nav (!), žultspūslī ir tikai aizēnojums, kas nozīmē, ka akmeņi ir tik sīki, ka izmērus pat nevar noteikt! Sapratu, ka viss notiek, un jāturpina darbs ar sevi!

Noteikti iesaku visiem izmēģināt neiroplastikas seansus, bet jāapbruņojas ar pacietību, disciplīnu un, vissvarīgākais, ar mīlestību pret sevi!

Milzīga pateicība Ērikai un Pēterim par viņu nenovērtējamo darbu, lai mēs būtu veseli!

Ar cieņu,

Ilze Kauliņa, 50 gadi.