Kad notiks jūsu pilnīga atveseļošanās? Kāds no mūsu klausītājiem jautāja: „Kāpēc es, kurš tik centīgi strādā ar sevi jau vairākus mēnešus, atveseļojos tik lēni? Turpretī kāds jauns biedrs, kļuva vesels jau pēc pāris nodarbībām. Ko es daru nepareizi?” Mūsu atbilde ir šāda: atveseļošanas ātrums nav atkarīgs no centīguma, bet no apziņas paplašināšanās. Dažiem vārdi „apziņas paplašināšanās” skan ļoti abstrakti. Mēģināsim izprast, ko tas nozīmē.

Turpinām mūsu ceļu – mūsu Atveseļošanās ceļu! Un šodien es gribu akcentēt, ka mūsu Atveseļošanās ceļš ir saistīts ar Dvēseli un Sargeņģeli. Atveseļošanās ceļam jābūt Dvēseles lidojumam – Dvēseles lidojumam bezgalīgajās Visuma tālēs.

Šajā sakarā es gribu jums vēlreiz izskaidrot pašu Dvēseles būtību. Mūsu Dvēsele nekad neieiet Fiziskās Pasaules telpā. Ne tikai Dvēseli, arī Sargeņģeli tu nekad nesastapsi Fiziskajā materiālajā Pasaulē. Un visi Astrālās grupas ķermeņi atrodas mūsu Realitātes neredzamajā daļā.

Mūsu fiziskais ķermenis ir tikai maza, maza daļiņa no neaptverami lielas, vienkārši milzīgas un reizē brīnišķīgas Pasaules. Tas nozīmē, ka dzīvojot uz šīs brīnišķīgās planētas Zeme, vērojot apkārtējo pasauli vai raugoties debesīs, mums ir jāsaprot, ka 99% no mūsu būtības (un noteikti pat vairāk) atrodas Realitātes neredzamajā daļā, un tikai 1% no mūsu fiziskā ķermeņa ir Realitātes redzamajā daļā.

Un tas nozīmē, ka lielākā mūsu būtības daļa nav pakļauta gravitācijai, tai nav svara, tā lido Visumā. Un šis lidojums nekad nebeidzas, jo mūsu Būtība, tāpat kā viss varenais Visums ir mūžīga. Mūsu Būtība nekad nav dzimusi… tātad tā nevar arī nomirt.

Jā, mūsu fiziskais ķermenis nevar dzīvot mūžīgi, bet tāpēc jau eksistē 99/100, 99% no visām cilvēka Pasaulēm, lai mēs katrs varētu mūžīgi eksistēt šajā mūžīgajā un bezgalīgajā Pasaulē…

Turpinājums šajā PODKASTĀ.