Tā ir revolucionāra atveseļošanās sistēma, ko izgudroja Antonu pāris no Latvijas. Ērika un Pēteris ANTONI darbojas alternatīvās medicīnas jomā jau trīsdesmit gadus.

NOŅEMT AIZLIEGUMU ATVESEĻOTIES

Kāpēc neskatoties uz ārstēšanu, zālēm un procedūrām, daudzi cilvēki neatveseļojas un ir spiesti visu mūžu sadzīvot ar savām sāpēm?

Visiem pacientiem, kuriem nepalīdz ārstēšana, smadzenēs ir iekodēts aizliegums atveseļoties. Antonu pāra izstrādātā sinestētiskā terapija noņem aizliegumu atveseļoties un slimību signālu smadzenēs. Ieslēgsies organisma pašatjaunošanās mehānismi, un cilvēks sāks atveseļoties bez zālēm.

Kamēr tas nav izdarīts, kamēr smadzenes nav pārprogrammētas, visi citi atveseļošanas pasākumi nedos noturīgu rezultātu vai nepalīdzēs vispār.

IEMĀCĪTĀ BEZPALĪDZĪBA

Jūs vingrojat, taču sāpes un diskomforts tikai pastiprinās… Jūs lietojat pretsāpju zāles, taču medikamenti darbojas arvien vājāk… Pretiekaisuma preparāti un procedūras nedod atvieglojumu… Jūs izstaigājāt dažādus speciālistus, pat dziedniekus, tomēr veseli nekļuvāt…

Ja vairs nekas nepalīdz, tad pēc neirologu atklājumiem, jūsu smadzenes ir iemācījušās bezpalīdzību. Iemācītā bezpalīdzība ir medicīnisks termins. Tas nozīmē, ka smadzenes neļauj jums atveseļoties, neskatoties uz jūsu centieniem.

Ja esat vīlušies medicīnā, meklējat citu atveseļošanās iespēju, gribat kļūt neatkarīgi no medikamentiem un ārstiem, Ērikas un Pētera ANTONU sinestētiskā terapija var kļūt par jūsu atveseļošanās iespēju.

Sinestētiska terapija – tā ir metodika, kas balstās uz pēdējiem atklājumiem neiroplastikā. Neiroplastika – jauns virziens neirofizioloģijā, kas nodarbojas ar smadzeņu pārprogrammēšanu. Neirofiziologi atklāja, ka pats ķermenis būtībā nav jādziedina – ir jāstimulē smadzeņu rajoni, kas atbild par dziedināmo ķermeņa daļu.

SMADZENES IZDZIEDINA JEBKĀDU SLIMĪBU

Antonu pāra sinestētiskā terapija palīdz cilvēkiem ar hroniskām sāpēm, autoimūnām slimībām, smadzeņu bojājumiem pēc traumas vai insulta, kā arī cilvēkiem, kuri cieš no sāpēm mugurā, rokās un kājās. Sinestētiskā terapija caur smadzenēm atjauno visus audus, līdz ar to atjaunojas arī visi iekšējie orgāni.

Smadzenes ir spējīgas pilnīgi izārstēt daudzas ķermeņa slimības. Tomēr dažos gadījumos tā var tikai mazināt slimību simptomus: šeit ir runa par ļoti smagām slimībām, piemēram, par autismu, izkliedēto sklerozi un citiem organiskiem smadzeņu bojājumiem.

JUMS NAV JĀTIC

“Ja kāds apgalvo, ka viņa metode palīdz tikai tad, ja jūs tai ticat, tad tā ir krāpšana”, – saka Ērika, jo pēc izglītības viņa ir arī juriste.

Ārstēšanai jāpalīdz bez ticības. Lai izslēgtu ticības efektu, Antonu pāris pārbauda savas metodes arī uz dzīvniekiem: zirgiem, kaķiem, suņiem un citiem mājas mīluļiem. Piemēram, sunim mēneša laikā tika izārstēta spondiloze, ko apstiprina rentgena uzņēmumi pirms un pēc sinestētiskās terapijas. Kaķis, kurš trīs nedēļas neēda un dzīvoja tikai pateicoties injekcijām, jau otrā dienā pēc sinestētiskās terapijas sāka ēst un dažu nedēļu laikā pilnīgi atveseļojās. Ir labi rezultāti arī zirgu ārstēšanā.

“Attiecībā uz alternatīvo medicīnu mans vīrs bija „neticīgais Toms”. Taču prostatas vēzis lika viņam pamēģināt Ērikas un Pētera sinestētisko terapiju, jo ārsti teica, ka audzējs ir neoperējams. Katru dienu mans vīrs vēroja krāsu kodus un klausījās dziednieciskas skaņas, kaut pats teica, ka nemaz tam neticot. Nekādi citi preparāti netika lietoti. Pēc mēneša onkoloģijas marķieri jau bija krietni zemāki. Vēl pēc 2 mēnešiem – gandrīz normā. Pagāja pusgads – mans vīrs atveseļojās pilnīgi. Ārsti brīnījās un teica: “Nezinām, ko jūs tur darījāt, bet turpiniet kā līdz šim”. Tagad manam vīram katru mēnesī ir jāveic tikai profilaktiskā apskate. Ar pateicību, Dzintra.”

GAISMA, SKAŅA, VIBRĀCIJA

Tā dažos vārdos var raksturot Antonu pāra sinestētisko terapiju. Gaisma, skaņa un vibrācija ir galvenie smadzeņu stimuli. Iedarbība notiek caur dažādām sensorām sistēmām. Gaisma (krāsas) – caur redzi, skaņa – caur dzirdi, un vibrācija… neticami – caur mēli!

Mēles pamatne atrodas tikai piecu centimetru attālumā no smadzeņu stumbra. Iedarbojoties uz mēli ar īpašām vibrācijām, signālu saņem smadzeņu stumbrs, kas savukārt nodod signālu smadzenēm un veģetatīvajai nervu sistēmai. Smadzeņu stumbrā sākas klejotājnervs, kas regulē visu iekšējo orgānu darbību. Smadzeņu stumbrs regulē arī bioritmus, un sadarbībā ar smadzenītēm – kustības un koordināciju.

SKATIES, KLAUSIES, IZRUNĀ!

Atveseļošanas programmas, ko jūs varat apgūt klātienes nodarbībās vai arī neklātienē biomatrice.lv, sastāv no trim daļām:

vizuālā daļa – jums jāvēro Ērikas radītie veselības krāsu kodi, dziednieciskie simboli un rūnu ligatūras;

akustiskā daļa – jums jāklausās atveseļojošās skaņas, ko Pēteris spēlē uz basklarnetes;

vibrāciju daļa – jums jāizrunā īpašas fonēmas (zilbes), kas liks vibrēt jūsu mēlei un smadzeņu stumbram. Pagaidām fonēmas jūs varat apgūt tikai klātienes nodarbībās kursos.

“Man atklāja onkoloģisko procesu asinīs un limfā. Diagnoze vēl nebija īsti skaidra, taču izpausmes jau bija – kāju tūska un jaunveidojums cirksnī. Klausoties Pētera basklarnetes skaņas, bija fiziska sajūta, ka kaut kas manī vibrē. Brīnums, bet sonogramma parādīja, ka audzējs cirksnī pazudis. Turpināju pati atveseļoties ar Ērikas rūnu formulu asinīm. Pēc neilga laika analīzes parādīja, ka asins vēzis man pazudis. Liels jums abiem paldies! Ilze”