Ērika un Pēteris Antoni.

15.08.2021.

Vienmēr atcerieties, ka pārpilnība jūsu dzīvē izpaužas ne tikai naudā. Pārpilnība izpaužas daudzās dažādās formās. Kad jūs to apzināsieties, jūs atklāsiet sevi lielākai pārpilnībai un dzīves baudīšanai.

Prognozējamie ienākumi kļūdaini tiek uzskatīti par nozīmīgākiem, nekā negaidīti nodrošinājuma avoti. Negaidīts materiālais nodrošinājums var atnākt tad, kad tas ir patiešām nepieciešams, nevis tad, kad jums ir tikai nodoms nopelnīt vairāk vai uzkrāt. Kad jūs dzīvosiet ar pilnīgu uzticēšanos Esamībai, jūs vienmēr brīnumainā kārtā iegūsiet to, kas un kad jums būs vajadzīgs.

Ja būsit pārāk satraukti par gaidāmajiem lielajiem izdevumiem, tad jūs bloķējat negaidīta materiālā nodrošinājuma plūsmu.

Dāsnums atklāj materiālā nodrošinājuma avotu. Priecīgi dalieties savā pārpilnībā ar citiem: dalieties ne tikai ar materiālo, bet arī ar savu mīlestību, optimismu un gudrību. Un tāpat ar prieku pieņemiet dāvanas no citiem. Tā jūs ievērosiet Visuma Kompensācijas Likumu.

Esiet disciplinēti savos tēriņos, bet nekad nejūtaties ierobežoti savās iespējās. Visums vienmēr rīkosies ar jums tāpat, kā jūs uztverat sevi.

15.08.2021.

Ja strādāsiet tikai naudas dēļ, tad nauda kļūs par jūsu dzīves cēloni, un jūs paši par naudas sekām. Ja jūs uztversiet naudu kā savas pārpilnības avotu, jūs obligāti izjutīsiet tās trūkumu. Ja jūs darbosieties ar iedvesmu, neatkarīgi no dzīves apstākļiem, tad jūs būsit savas realitātes avots, radītājs un pirmsākums. Jūs paši esat savas dzīves cēlonis. Tad jūs nepārtraukti saņemsiet visu, kas būs vajadzīgs jūsu eksistencei.

27.07.2021.

Šis ir neparasts laiks, kad mainās Dzīvības enerģijas plūsmas virziens. Tagad mēs ejam pretī Dzīvības Avotam. Līdz ar to ļoti daudzas lietas un procesi maina savus “polus”. Agrāk Pēteris teica: “Tas ir ņemšanas laiks”. Taču šis laiks ir beidzies, un pienācis “došanas laiks”. Cilvēki ir pieraduši “ņemt” visur, kur vien iespējams: viņi meklē izdevību, iespēju ietaupīt, saņemt atlaides, atvieglojumus, vai vispār bez maksas, nemaz nepadomājot, ka, iegūstot atlaidi, viņi atņem daļu enerģijas, ko cits cilvēks ieguldījis savā darbā. Runa, protams, nav tikai par precēm un pakalpojumiem. Ņemšana izpaužas arī citu cilvēku izmantošanā un manipulēšanā. Jābūt ļoti godīgiem attiecībā pret sevi – paskatieties, ko jūs esat “paņēmuši” no dzīves, no Esamības. Tagad nostrādās kompensējošie mehānismi, un nepelnītā enerģija būs jāatdod.

Esiet godīgi pret sevi arī runājot par “došanu”: padomājiet, ko un kad jūs esat devuši “bez maksas”, kādas dāvanas neesat pieņēmuši, kad strādājāt “par pliku paldies” utt.

Nebaidieties pārmaksāt – Esamība kompensēs jūsu dāsnumu. Izvairieties palikt parādā! Un atcerieties, ka ar “paldies” vien ir par maz. Ja kāds kaut ko izdarīja jūsu labā, uzreiz kompensējiet ar savu darbu, naudu vai kādu mantu. Un tomēr, ja jūs kādam izdarījāt pakalpojumu, uzreiz mudiniet cilvēku uz kompensāciju, jo pēc tam būs par vēlu. Izdomājiet, ko varat palūgt šim cilvēkam. Lūdziet uzreiz, sarunājiet uzreiz, kaut izpildīt solīto var arī vēlāk. Uz dāvanām tas neattiecas: dāvanas nav jākompensē. Dāvanas ir nesavtīgs došanas akts, kas apliecina jūsu simpātiju vai mīlestību pret citu būtni.