Ne tikai mugurkaulam un locītavām, bet arī citu organisma funkciju atjaunošanu, vieglāku sadzīšanu un atveseļošanas procesu paātrināšanu veicina īpašs spēks, ko mēs nosaucām par Levitāciju jeb Lidojuma spēku.

Sāksim no iztālēm…

1990.gadā Stokholmā, “Globen City”, grandiozā transcendentālās meditācijas pasākumā ar Pēteri notika levitācija: viņš pacēlās ap 70 centimetriem virs krēsla vairāku tūkstošu cilvēku klātbūtnē. No šī brīža Pētera ķermeņa novecošanās apstājās. Pagāja 31 gads, un tikai šogad Antonu pāris atklāja levitācijas noslēpumu citiem cilvēkiem: jaunība vai novecošanās ir atkarīga no divu spēku mijiedarbības – no levitācijas un gravitācijas.

Būtībā svarīga ir nevis fiziskā pacelšanās gaisā, bet gan sajūta, ko Pēteris saglabāja kopš tā notikuma – būt vieglākam par spalviņu, būt vienlaikus starp debesīm uz zemi. “Miera stāvoklī es nejūtu savu ķermeni – tas ir viegls un tukšs”, – skaidro Pēteris. “Veselība ir vieglums un tukšums”, kā arī “Vieglais ir pareizs” – tie ir Pētera mīļāki izteicieni.

Levitācijas dziedniecisko spēku var izbaudīt ikviens cilvēks, pat fiziski nelidojot. Antonu pāris izstrādāja atveseļošanas programmu, kas ar Faubelezē Atslēgām izraisa organismā tos pašus atveseļojošos procesus, kā fiziskā levitācija.

Gravitācijas spēks veicina novecošanos, savukārt levitācija stimulē organisma atjaunošanos.

Gravitācijas spēks velk ķermeņa šķidrumus uz leju: sastāvējusies limfa velk ādu uz leju, deformē sejas vaibstus, āda un muskuļi (sievietēm arī krūtis) ar vecumu zaudē savu tvirtumu, iekšējie orgāni slīd uz leju. Cieš arī mugurkauls un locītavas: saplacinās starpskriemeļu diski, skriemeļi satuvinās, augums saīsinās un rodas sāpes mugurā; saplacinās un pēc tam dilst arī locītavas.

Gravitācijai jābūt līdzsvarā ar levitāciju, lai apturētu ne tikai novecošanos, bet arī molekulāro sabrukšanu.

Lielākais panākums Esamības spēku pārvaldīšanā ir levitācijas sajūtas apguve, lai apturētu laika destruktīvo darbību.

Šī atveseļošanas programma labvēlīgi iedarbojas uz ķermeņa veselību kopumā, īpaši uz mugurkaulu un locītavām, noņem muskuļu blokus, uzlabo asinsriti, padara ādu un muskuļus tvirtākus, mazina tūsku, ietekmē dažādus hormonālos procesus, kas veicina organisma atjaunošanos.

Programma “Levitācijai” veicina šādus psihoemocionālos stāvokļus:

Viegluma un lidojuma sajūtu;

Atslābināšanos;

Problēmu atlaišanu;

Atbrīvošanos no pagātnes nastas;

Spēka pieplūdumu;

Emocionālo pacilātību un sajūsmu.

Atveseļošanas programmu LEVITĀCIJAI var noskatīties ŠEIT.