“Mani sauc Silvija Linde. Esmu latviešu izcelsmes vāciete, ārsts-dermatologs, sava privātprakse… Dzīve it kā izdevusies, bet veselības nav…

Psihosomātika bija mana pēdējā cerība uz atveseļošanos, jo visu pārējo es jau izmēģināju: septiņi kolēģi – gastroenterologi, medicīnas spīdekļi, vēl divi psihoterapeiti… bet neviens man nepalīdzēja. Es biju vīlusies gan medicīnā, gan psiholoģijā.

Uzzinot no paziņām par psihosomātikas speciālistiem Pēteri un Ēriku Antoniem, es sajutu, ka tas, ko viņi sludina, atrod atbalsi manā sirdī.

Es gribēju pārliecināties pati, ka tas, ko viņi dara, darbojas.

Mani priekšstati par atveseļošanos jau bija apgriezušies kājām gaisā, kad pirms dažiem gadiem man palaimējās uzaicināt pie sevis psihosomātikas ģēniju Pēteri Antonu un viņa brīnišķīgo sieviņu Ēriku.

Par sevi vairāk nestāstīšu – pateicoties Antonu pārim, esmu laimīga, jo tagad esmu vesela! Taču izstāstīšu zīmīgāko gadījumu, ko es novēroju savā klīnikā, kamēr Antonu pāris viesojās pie manis. Kā jau teicu, esmu dermatologs, un man ir neārstējami pacienti. Kādai sievietei bija ūdens nepanesība – viņa vispār nevarēja mazgāties. Papildus tam, viņai bija arī alerģija: nepanesa putekļus un parfimērijas smaržas. Es palūdzu Pēteri pastrādāt ar šo manu pacienti, ar kuru es, ar visu savu pieredzi, netiku galā. Un es biju liela brīnuma lieciniece, jo es biju klāt seansa laikā ne tikai kā sava pacienta ārste, bet arī kā tulks, jo Pēteris neprata vācu valodu.

Un tā – sākās seanss. Pēteris iztaujāja pacienti, kādas ir viņas veselības problēmas, es tulkoju. Pēc tam sekoja psihosomātikas seanss: Pēteris ievadīja pacienti īpatnējā stāvoklī, kurā uzdeva viņai jautājumus, ar kuriem virzīja pacienti pagātnē, bieži jautāja, ko viņa jūt ķermenī, runāja par viņas alerģiju, līdz viņa teica, ka viņa jūt ķermenī neparastu vieglumu, pat sāka smieties. Pēteris viņai lika mājās nomazgāties vannā, pārkrāmēt putekļainus grāmatu plauktus, paelpot vīra pēcskūšanās balzamu. Nākamajā dienā paciente ieradās starojoša, laimīga un paziņoja, ka mājas darbs izpildīts, bet nekādu alerģisku reakciju nav bijis. Urā! To Pēteris bija paveicis vienā seansā!

To varēja izdarīt tikai psihosomātikas ģēnijs!

Es zinu, ka psihologi var izvilkt problēmu no cilvēka zemapziņas, un pacientam kļūst skaidrs, kāds ir slimības emocionālais cēlonis. Bet pacients jau neko nevar mainīt – ir pagājuši gadi psihoterapijas, bet rezultāts ir nenoturīgs. Pati tam visam esmu gājusi cauri!

Bet Antonu pāra metodikas iedarbojas tik dziļi, ka ķermenis iemācās reaģēt atšķirīgi. Tikai ieklausieties – ķermenis iemācās vairs neslimot! Mainās pacienta psihoemocionālās reakcijas, līdz ar to mainās visa dzīve.

Visvairāk Antonu pāra metodikā mani uzrunāja vienkāršība. Cik viegli izpildāmas tehnikas, ko pacients var praktizēt pats, lai nostiprinātu rezultātu! Cik maz laika tas prasa – tikai dažas minūtes dienā! Taču aiz vienkāršības slēpjas milzīga pieredze, zināšanu bagāža un unikālās Pētera un Ērikas spējas.

Es biju lieciniece arī Ērikas brīnumainām spējām. Ērikai piemīt īpašas smadzeņu spējas: viņa klausās cilvēka balsi un dzird patoloģijas pacienta ķermenī. Turklāt Ērika slīdēja ar plaukstu pa pacienta mugurkaulu un precīzi norādīja uz muskuļu blokiem. Arī nepieskaroties pacientam, nosauca ādas problēmu cēloņus – dažādu iekšējo orgānu kombināciju. Es, kā dermatologs, nespēju to izdarīt.

Paldies, Jums, mani mīļie Ērika un Pēter! Paldies no visiem maniem pacientiem, kurus Jūs izārstējāt! Dr.Silvija no Vācijas.”