Jūsu ceļš uz veselību sākas šeit!

Bez ārstiem, bez zālēm, bez sāpēm, pat neizejot no mājām…

Vai šis kurss ir domāts jums?

Jums ir VNS traucējumi

Diskomforts vai sāpes ķermenī, trauksme, dažādi simptomi, kam ārsti neatrod izskaidrojumu.

Jums ir psihosomatiskās slimības

Autoimūnās slimības, alerģija, artrīts, gastrīts, diabets. migrēna, psoriāze…

Jums bija psiholoģiskā trauma

Netaisnība bērnībā, nedrošība par nākotni, problēmas darbā vai ģimenē, neārstējama slimība, hronisks stress vai nelabvēlīgi dzīves apstākļi…

Jūs gribat nostiprināt veselību

Jums ir dažādas diagnozes, ar ko neesat tikuši galā. Vai arī jūs esat veselīga dzīves veida piekritēji un gribat papildināt savas zināšanas.

Jums sāp mugura vai locītavas

Traumas  vai sāpes mugurkaulā, rokās un kājas, kaut trauma nav bijusi. Jums nepalīdz fizioterapija, vingrošana vai pretsāpju zāles.

Jums tuvais cilvēks ir slims

Slims bērns vai kopjams tuvs cilvēks, kuram jūs gribat palīdzēt.

Jūs ejat garīgās izaugsmes ceļu

Jūs saprotat, ka veselības atslēga ir jūsos – jūsu Augstākajā Būtībā, un gribat apgūt “garīgās dziedniecības” metodes.

Jūs gribat paaugstināt sava darba efektivitāti

Jūs esat psihologi, fizioterapeiti, osteopāti, kineziologi vai citi alternatīvās medicīnas speciālisti un vēlāties papildināt savu paraksi ar jaunām metodēm.

Ko jūs iegūsiet šajā kursā?

6 nodarbības

Kopā ar jums būs leģendārie dziednieki, psihologi un pedagogi Ērika un Pēteris Antoni. Katra nodarbība būs ļoti praktiska un līdzvērtīga dziednieciskam seansam.

7 seansi

Pēteris novadīs 4 psihosomātikas seansus, kas palīdzēs jums atbrīvoties no psihosloģiskajām traumām un slimību dziļākiem cēloņiem.

Ērika novadīs 3 neiroplastikas seansus jūsu mugurkaulam un veģetatīvajai nervu sistēmai.

15 dziednieciskās tehnikas

Jūs apgūsiet: dziednieciskās fonēmas, iedarbību uz neirolimfātiskajiem punktiem, manuālo terapiju un neiroplastikas tehnikas ķermenim un prātam.

Bioaktivācijas metode

Iedarbību uz neirolimfātiskiem punktiem sauc par Bioaktivāciju. Bioaktivācijas tehnika ir ārkārtīgi vienkārša, un to var izpildīt ikviens. Bioaktivācija palīdzēs jums kontrolēt emocijas, sasniegt panākumus mācībās, sportā un darbā. Bioaktivācija atklās jūsu dabas dotās spējas pārliecinoši runāt, rīkoties un uzvesties, pieņemt un mīlēt sevi, būt apmierinātam ar dzīvi, kā arī dziedināt sevi. Ar bioaktivācijas metodi mēs palīdzam cilvēkiem atbrīvoties no trauksmes, raizēm un nomāktības, kas liek lietot tabletes, dzert alkoholu, smēķēt cigaretes vai iztukšot ledusskapi.

10 minūtes dienā!

Vai bioaktivācija var palīdzēt tieši jums?

Ja jums ir hroniskas galvassāpes, iekšējo orgānu hroniskas slimības, sāpes mugurkaulā un locītavās, bezmiegs, nervozitāte, zema imunitāte, iekšējās sekrēcijas dziedzeru slimības, gremošanas trakta problēmas, sirds-asinsrites sistēmas traucējumi, augsts vai zems asinsspiediens, alerģija, hronisks nogurums, lieks svars vai psiholoģiskas problēmas – bioaktivācija var kļūt par jūsu ceļu uz veselību.

Manuālā terapija

Palīdziet sev un tuviniekiem, ja sāp mugura, locītavas, vai ir iegūta kāda trauma!
  • Ātras iedarbības metodes sasprindzinātiem muskuļiem, sprandam un pleciem.
  • Manuālā terapija sev un tuviem cilvēkiem: mugurai, rokām, kājām un iekšējiem orgāniem.
  • Sāpju mazināšana pēc operācijas.
  • Klejojošām sāpēm pie depresijas, pie bipolāriem traucējumiem vai sāpēm bez diagnozes.
  • Palīdzība artrīta slimniekiem.

5 minūtes dienā!

Veselība ir galvā!

Jau 60-tajos gados Pasaules Veselības Organizācija atzina šīs slimības par psihosomatiskām: alerģija, astma, psoriāze, gastrīts, migrēna, VNS traucējumi, cukura diabēts, artrīts un citas autoimūnās slimības. Tagad šis saraksts ir paplašinājies līdz 111 slimībām!

Stress un 111 psihosomatiskās slimības

Dažādi smadzeņu rajoni vienlaikus atbild gan par tiem stresiem, ko mēs piedzīvojam, gan arī par dažādu mūsu iekšējo orgānu darbību. No tā, kur tieši smadzenēs veidojas šie perēkļi, būs atkarīgs, kādi iekšējie orgāni saslims. Vienam cilvēkam tā būs sirds, varbūt asinsspiediena problēmas, citam būs muguras sāpes, bet vēl kādam – nervu sistēmas traucējumi.

Pētera seansi

Tie būs psihoterapijas seansi ir dziļu iegremdēšanos savā zemapziņā. Jūs gaida neparasts ceļojums prenatālajā stāvoklī, kā arī laikā pirms jūsu piedzimšanas. Jūs atklāsiet, kādas bija jūsu vecāku dzīves stratēģijas, ko jūs pārmantojāt, un kā tas iespaido jūsu dzīvi.

Sakrālās tehnikas

Pēteris dalīsies ar savu milzīgo pieredzi meditācijā un garīgā izaugsmē. Jums būs iespēja apgūt ne tikai psihosomatiskās metodes, bet arī sakrālās tehnikas, kas var būtiski uzlabot jūsu pašsajūtu un atrisināt konfliktus ģimenē un darbā.

Ērikas seansi

Katra Ērikas lekcija nav tikai informācija, bet dziedniecisks seanss. Vislielākā uzmanība ir pievērsta stresa situācijām un konfliktiem, kas izraisa VNS traucējumus un sāpes mugurā. Ērika palīdzēs jums izvilkt no zemapziņas slimību cēloņus un atbrīvoties no tiem.

Informatīvā dziedināšana

  • 28 konflikti, kas izraisa muguras sāpes:
  • trūkuma un pašvērtējuma konflikti, kas maina mugurkaula izliekumus (skolioze, kifoze, lordoze);
  • nedrošības, īpašuma un teritorijas konflikti, kas negatīvi ietekmē dzimumorgānu un urīnorgānu funkcijas un tml.

Atveseļojiet savu dzimtu!

Jūsu pagātni veido ne tikai jūsu personīgā pieredze, bet arī jūsu vecāku un pat visu jūsu senču pagātne. Tas viss ir ne tikai jūsu smadzenēs, bet arī jūsu šūnās kā DNS struktūra. Jūsu ķermenis atceras visu, ko ir piedzīvojuši jūsu senči. Kursā jūs uzzināsiet, kā cilvēki pārmanto no saviem senčiem ne tikai slimības, bet arī dzīves stratēģijas un pat likteni. Bieži vien ne no vecākiem, bet no attāliem radiniekiem, kurus pat nepazīst. Kā atbrīvoties no dzimtas negatīvās ietekmes? Kā nodrošināt saviem pēcnācējiem laimīgu un veselīgu nākotni? Kā palīdzēt berniem, kuri slimo? Par to visu mēs runāsim šajā kursā.

Dziednieciskās fonēmas

Dziednieciskās fonēmas – nenovērtēti spēcīga metode!

Dziednieciskās zilbes, kas jāizrunā mainot balss augstumu un vibrācijas, var palīdzēt jums tikt galā ar dažādām ķermeņa problēmām bez medikamentiem. Jūsu balssaites atrodas tuvu smadzeņu stumbram, tāpēc balss vibrācijas nonāk gan smadzenēs, gan veģetatīvajā nervu sistēmā. Un atveseļošanas procesi sākas momentāni.

1-2 minūtes dienā!

Ko darīt, ja cilvēks nevar vingrot?

Diemžēl lielākā daļa vispārpieņemtu vingrinājumu ir bīstama cilvēkiem, kuriem sāp mugura vai locītavas. Taču jums var palīdzēt fonēmas! Dziednieciskās fonēmas, ko jūs apgūsiet šajā kursā ir speciāli paredzētas locītavām, mugurkaulam, cīpslām un saitēm. Jūsu varēsiet palīdzēt sev pat bez kustībām.

Kas ir vibroakustiskā terapija?

Senos laikos cilvēki izrunāja mantras, savukārt jūs izmantosiet dziednieciskās fonēmas, kas arī pieder pie vibroakustiskās terapijas. Honkongas speciālisti no Biotehnoloģiskā Institūta augsti novērtēja Antonu pāra izgudrojumus šajā jomā – dziedināšanu ar balsi un basklarnetes skaņām.

Kā vibroakustiskā terapija palīdz saglabāt jaunību un veselību?

Jūs apgūsiet divas īpašas tehnikas, kas harmonizēs visa organisma darbību, uzlabos mazā iegurņa apasiņošanu, noņems spazmas, kas negatīvi iespaido dzimumorgānus un urīnpūsli (vīriešiem – prostātdziedzeri).

Pēteris Antons

Pēteris ir doktors psiholoģijā un pedagoģijā, alternatīvajā medicīnā praktizē piecdesmit sešus gadus. Kopš deviņdesmito gadu sākuma Pēteris vada atveseļošanās kursus, kas balstās uz psihosomātiku, neiroplastiku un neirofizioloģiju.

Ērika Antone

Ērikai piemīt neparastas smadzeņu spējas – sinestēzija, un jau trīsdesmit ceturto gadu viņa ir dziedniece, neiroplastikas, kinezioloģijas un ķermeniski orientētās terapijas speciāliste.

Sāciet viegli, vienkārši un priecīgi!

Jūsu abonements

Video-kurss jums būs pieejams 35 dienas.

Maksa par visu kursu 180 eiro.

Ļoti ērti

Jūs varēsiet noskatīties nodarbības un seansus vairākas reizes

w

Mūsu atbalsts kursa laikā

Jūs varēsiet uzdot mums savus jautājumus, izmantojot WhatsApp

Kontakti

Kursa laikā jūs varat sazināties ar mums telefoniski vai ar WhatsApp:

26520819 Pēteris Antons

 

"Vēlējos pateikties par šodienas nodarbību. Biju sastiepusi krustus, un bija sāpīgi iet, tupties. Iekāpu vilcienā ar sāpēm, bet izkāpu no tā pēc pusstundas bez sāpēm un skrēju uz māju tā, it kā nekas nesāpētu. Varēju pietupties novilkt zābakus. Jūsu kursu dalībniece, "

Diāna, 38 gadi

“Gribēju padalīties tajā, kā viss apkārt mainās, jo mainos es. Daudz mazāk citi sūdzas, daudzreiz laipnāki kļūst cilvēki, ar kuriem šobrīd saskaros. Un tas vieglums pēc vakardienas nodarbības ir neaprakstāms. Tagad ir tā, ja kāds par kaut ko cepās, man ir sajūta, ka es tajā neesmu iekļauta, bet skatos no malas. Tas uz mani neattiecas. Paldies par visu, ko jūs abi darāt."

Aiga, 42 gadi

“Izmaiņas jūtu: esmu palikusi mierīgāka, trauksme ir mazinājusies pat ļoti, kura mocīja 30 gadus! Miegs ir uzlabojies, bet vēl nomoka naktīs karstuma viļņi. Esmu sapratusi, ka nav svarīgi būt taisnīgai, bet laimīgai! Ļoti palīdzēja krāsu kodi un fonēmas manam mugurkaulam, ko bija iedragājis 36 gadus pavāra darbs! Jūs abi, Ērika un Pēter, esat nepārspējami un vislabākie! Apskauju un samīļoju jūs abus!”

Silvija, 64 gadi

“Liels paldies par šo kursu, par tehnikām, ar kurām Jūs strādājāt ar mums. Es nenācu slimības dēļ, es vienkārši biju apmaldījusies sevī, pazaudējusi enerģiju, dzīves prieku, man likās, ka es pilnīgi nepareizi dzīvoju, pievelku visu slikto. Pēc katras nodarbības man uz nedēļu bija dopings, šobrīd ceru, ka šis dopings pietiks vismaz līdz rudenim, līdz nākamajam kursam. Paldies!”

Inita, 46 gadi