Vai esi kādreiz redzējis, ka zivis peld lielā barā un kustās sinhroni, kā vienots organisms?

Zinātnieki veica eksperimentu ar akvārija zivtiņām, kurām arī ir izteikta bara struktūra. Visas zivis sadalīja divās grupās un vienu grupu pārvietoja uz citu akvāriju. Un pēkšņi notika kaut kas negaidīts – vienā akvārijā viss notika pa vecam – zivtiņas turējās barā, taču otrā akvārijā zivtiņas zaudēja orientāciju, sāka izmisīgi mētāties, dažas peldēja vertikāli, dažas – pat ar vēderiem uz augšu. Tad zinātnieki pārdalīja zivis, kas atradās pirmajā akvārijā, kur viss bija labi, atkal uz pusēm, un viss atkārtojās. Vienā akvārijā zivtiņas turējās barā, taču otrā akvārijā zivtiņas atkal zaudēja orientāciju. Eksperimentu atkārtoja daudz reižu, kamēr atrada vaininieku – atrada zivi-vadoni.

Zinātnieki atklāja, ka senos laikos, kad uz Zemes radās dzīvība, pirmie parādījās vienšūnu organismi. Taču, lai tiem būtu vieglāk izdzīvotu, vienšūnu organismi sāka apvienoties grupās. Tā radās daudzšūnu organismi, no kuriem esam cēlušies arī mēs cilvēki.

Arī mūsu organisma šūnas ir kā zivju bars, ko vada kāda “šūna-vadonis”. Tā ir īpaša vadošā šūna.

Centrālā, galvenā ieņemšanas vai cilmes šūna ir viena no mūsu organisma vadošajām šūnām. Taču mūsu organisms ir sarežģīta sistēma, un mūsu šūnas ir specializējušās. Dažas šūnas ir tikai gremošanas šūnas, un tām ir savs „vadonis”, citas ir nervu šūnas – un arī tām ir savs „līderis”.

Bez šo „vadoņu” vai līderu aktivācijas tavi iekšējie orgāni būs kā tās zivtiņas, kas pazaudējušas orientāciju tāpēc, ka vairs nav vadoņa.

Tas nozīmē, ka atjaunot veselo orgānu struktūru un funkcijas var tikai tad, kadiekšējo orgānu šūnas iemācīsies sazināties ar savām šūnām-vadoņiem.

Tagad atklāšu jums informāciju, ko neviens, izņemot jūs vēl, nav dzirdējis: Mēs ar Ēriku atklājām, ka mūsu ķermenī, bez galvenās ieņemšanas šūnas, kas atrodas epifīzē, eksistē vēl 96 vadošās šūnas. Šīs 96 vadošās šūnas atrodas krustos un astes kaulā un satur Jauna Laikmeta DNS kodus.

Ar cieņu, Pēteris ANTONS

Mūsu mājaslapā ir pieejami divi seansi vadošajām šūnām:

GENOMAM un

KRANIOSAKRĀLĀ AKTIVĀCIJA KRUSTIEM.